Kā tīrīt veikala skatlogu - 5 eksperta padomi

Viss sākas ar pirmo iespaidu. Un pirmais, ko klients pamana, ir veikala skatlogs. Noskaidrosim, kā to padarīt nevis vienkārši tīru, bet par īstu magnētu klientiem.

Specializētie tīrīšanas līdzekļi: ideāls risinājums stiklam

Ir daudz mazgāšanas līdzekļu, kas radīti speciāli stiklam un spoguļiem. Tie nodrošina nevainojamu tīrību un perfektu spīdumu:

Šādu produktu priekšrocības ir tās, ka tie ātri noņem netīrumus, putekļus un pirkstu nospiedumus, neatstājot svītras.

Vienmēr izpildiet norādījumus uz iepakojuma, lai sasniegtu maksimālo efektu.

Profesionālās iekārtas: sarežģītākajiem gadījumiem

Ja vitrīna ir liela vai stipri netīra, var būt nepieciešams profesionāls tīrīšanas aprīkojums. Tas ne tikai padarīs tīrīšanas procesu efektīvāku, bet arī vieglāku.

Tvaika tīrītāji: dziļa tīrīšana bez piepūles

Šāda veida iekārtas ir kļuvušas populāras, jo tās spēj efektīvi noņemt netīrumus un mikrobus, neizmantojot ķimikālijas. Tā izmanto tvaika spēku, lai noārdītu visus piesārņojumus.

Tvaika tīrīšanas līdzekļu izmantošanas īpatnība ir tā, ka tie ir pilnīgi droši videi, viegli tiek galā pat ar ļoti smagiem netīrumiem un neatstāj skrāpējumus un svītras. Tomēr ir nianse, šādas iekārtas nav lētas, un tām nepieciešami arī pieredzējuši profesionāļi, kas zina, kā pareizi strādāt ar šāda veida tehniku.

Specializētas stikla tīrīšanas iekārtas: ideāli piemērotas lielām vitrīnām

Profesionāli tīrīšanas uzņēmumi izmanto dažādus instrumentus un aprīkojumu, kas ir ideāli piemērots lielu stikla virsmu tīrīšanai. Tādējādi ne tikai ātri un efektīvi var iztīrīt lielu platību, bet, kas ir ļoti svarīgi, visi darbi tiek veikti pēc iespējas drošāk, neradot bojājumu risku.

  1. Logu mazgāšanas roboti. Ir speciālas automātiskās ierīces, kas, pateicoties iebūvētajai sūkšanas sistēmai, tiek nostiprinātas uz stikla virsmām un patstāvīgi pārvietojas pa tām, rūpīgi tīrot stiklu. Sākotnējie ieguldījumi šādās iekārtās var būt lieli, taču tos kompensē ietaupītais laiks un pūles ilgtermiņā.
  2. Teleskopiskās strēles ar pagarinājumiem - ir pagarinājumi, kas ļauj sasniegt lielāku augstumu bez kāpnēm vai pacēlājiem.

Nedaudz praktizējoties un apgūstot iemaņas, grūti aizsniedzamu vietu tīrīšana kļūs daudz vieglāka, efektīvāka un, kas ir svarīgi, drošāka.

Tekstilizstrādājumi tīrīšanai: sūkļi un mikrošķiedras

Profesionāls aprīkojums un ķimikālijas, protams, ir svarīgas logu tīrīšanas sastāvdaļas, taču tikpat svarīgas ir arī vienkāršas lietas, ko daudzi cilvēki ikdienā izmanto savās mājās. Tāpēc ir vērts pievērst uzmanību tādiem pazīstamiem priekšmetiem kā sūkļi un mikrošķiedras lupatiņas.

  1. Sūkļi trauku mazgāšanai var būt ārkārtīgi noderīgi, tīrot veikala skatlogus, īpaši lietojot ar pareiziem mazgāšanas līdzekļiem. Mīkstie sūkļi ir ideāli piemēroti parasto netīrumu un putekļu novākšanai.
  2. Mikrošķiedras lupatas virsmu tīrīšanai ir vēl viens lielisks instruments vitrīnu tīrīšanai. Mazo šķiedru dēļ tās lieliski noņem putekļus, netīrumus un pirkstu nospiedumus.

Mikrošķiedra lieliski tiek galā ar vienkāršiem netīrumiem, neatstājot svītras vai skrāpējumus. Turklāt šie tekstilizstrādājumi ir izturīgi un tos var izmantot atkārtoti.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mikrošķiedrai jābūt tīrai un sausai, lai to izmantotu visefektīvāk.

Mājas receptes: vienkārši un pieejami

Ja nepieciešams ekonomisks un vienlaikus efektīvs risinājums, varat pagatavot maisījumu no mājsaimniecības līdzekļiem:

  1. Ūdens + etiķis: ideāli piemērots putekļu un vieglu netīrumu noņemšanai.
  2. Ūdens + dzeramā soda: lieliski piemērots noturīgu traipu tīrīšanai.

Līdzīgus sastāvus ir viegli izgatavot, tie maksā lēti, taču svarīgi ir saprast, ka vēlamā rezultāta sasniegšanai būs jāvelta vairāk pūles un laika. Specializētie tīrīšanas līdzekļi ar piesārņojumiem tiek galā daudz ātrāk, jo to sastāvā ir īpaši aktīvi komponenti.

Regulāra uzkopšana: atslēga nevainojami tīram skatlogam

Uzturēt vitrīnu vienmēr tīru ir ne tikai estētikas, bet arī stikla ilgmūžības jautājums.

Regulāra virsmas kopšana novērš netīrumu uzkrāšanos un saglabā vitrīnas pievilcīgu izskatu. Viegla tīrīšana vismaz dažas reizes nedēļā ir obligāta, dažreiz ir nepieciešama arī padziļanāta tīrīšana.

Jūsu veikala skatloga spīdums un tīrība var kļūt par jūsu konkurences priekšrocību, piesaistot jaunus klientus. Atcerieties: skatlogs ir jūsu uzņēmuma seja, pievērsiet tam pienācīgu uzmanību.

Būtiskas nianses kvalitatīvai skatlogu tīrīšanai: pievēršam uzmanību detaļām

Jebkurā nodarbībā var izcelt vairākus pamatnoteikumus, kurus ievērojot izdosies panākt maksimālus rezultātus.

Tīrīšanas laiks

Laiks ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kas jāņem vērā, plānojot vitrīnu tīrīšanu. Darbus vislabāk veikt diennakts vēsajā laikā, piemēram, agri no rīta vai vēlu vakarā, lai mazgāšanas līdzeklis ātri neizžūtu un neradītu svītras

Pareiza tīrīšanas līdzekļu un aprīkojuma izvēle

Vienmēr izvēlieties produktus, kas ne tikai efektīvi tīra, bet arī ir droši jūsu vitrīnām. Atcerieties, ka dažādiem stikla veidiem var būt nepieciešami dažādi profesionālie tīrīšanas līdzekļi.

Pievērsiet uzmanību šādiem līdzekļiem kuriem sastāvā ir:

  • Nātrija spirts
  • Aromatizētāju esamība

Tie ir vienkārši lietojami un izceļas ar augstu efektivitāti.

Rūpīga uzkopšana un uzmanība detaļām

Nelieli laukumi, piemēram, skatlogu stūri un malas, var uzkrāt netīrumus, kurus grūti pamanīt un novākt. Tiem ir vērts pievērst īpašu uzmanību un, ja nepieciešams, izmantot papildu ierīces un aprīkojumu, kas vienkāršos šo uzdevumu.

Pareiza tehnika

Pielietojiet pareizu attīrīšanas tehniku. Piemēram, mazgājot kustībām jābūt vertikālām no ārpuses un horizontālām iekšpusē. Tas palīdzēs viegli pamanīt, kur pēc tīrīšanas palikušas svītras vai traipi.
Ja Jums rodas kādi jautājumi par mūsu precēm vai nepieciešams veikt pasūtījumu, Jūs vienmēr varat ar mums sazināties zvanot pa tālruni +371 28 813 130 vai rakstīt uz e-pastu info@moget.lv

Priecāsimies atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēt pasūtījuma noformēšanā.

Produktu katalogs

Ātrās saites

SIA “LAT-SWISS”
Reģ.Nr: 40103407227
PVN reģ.nr: LV40103407227
Jur.adrese: Rīga, Ozolciema iela 20 k-1-36, LV-1058
Banka: A/S „Swedbank”,
SWIFT: HABALV22
Konts: LV22HABA0551030592257

Rekvizīti

+371 28 813 130
© Moget 2023. Visas tiesības ir aizsargātas.