Aicinām iepazīties ar mūsu logu un spoguļu mazgāšanas līdzekļu klāstu. Vairumtirdzniecības cenas un operatīvā piegāde visā Latvijā.

Logu un spoguļu mazgāšanas līdzekļi par vairumtirdzniecības cenām Latvijā

Tīri logi un spoguļi mājoklī ne tikai rada mājīguma un kārtības sajūtu, bet arī ietekmē kopējo telpas izskatu, padarot to gaišāku un plašāku. Logu un spoguļu tīrīšanas līdzekļi ir izstrādāti tā, lai padarītu tīrīšanu kvalitatīvu un vienkāršu.

Logu tīrīšanas līdzekļi

Tīri logi ir gaiša un mājīga mājokļa pamatvērtība. Šī līdzekļu sērija ir izstrādāta tā, lai jūsu logi spīdētu un tīrīšana būtu pēc iespējas vienkāršāka.

  1. Droša lietošana stiklam un rāmjiem: Produkti ir pielāgoti drošai lietošanai uz visu veidu stikliem, tostarp tonētiem un aizsargpārklājumiem, kā arī uz plastmasas un koka logu rāmjiem, neradot bojājumus vai krāsas izmaiņas.
  2. Viegla lietošana: smidzinātāji un cita veida iepakojumi ir izstrādāti tā, lai tos būtu viegli lietot, ļaujot viegli un vienmērīgi uzklāt produktu uz lielām virsmām, kā arī ekonomiski izmantot produktu.
  3. Videi draudzīgi komponenti: Mēs rūpējamies par savu klientu veselību un vidi, tāpēc mūsu mazgāšanas līdzekļu sastāvā ir bioloģiski noārdāmas un drošas sastāvdaļas, kas efektīvi tīra, nenodarot kaitējumu dabai.
  4. Aromāts: Mūsu logu tīrīšanas līdzekļiem ir vieglas un patīkamas smaržas, kas ne tikai nodrošina tīrību, bet arī piepilda telpu ar patīkamu aromātu.

Izvēloties mūsu produktus, jūs garantējat sev komfortu, kā arī mājokļa mirdzumu un skaistumu. Uzticieties mūsu pieredzei un ļaujiet, lai jūsu telpu ik dienu piepilda gaisma caur nevainojami tīriem logiem.

Spoguļu mazgāšanas līdzekļi

Spoguļi ne tikai piešķir interjeram gaismu, bet ir arī būtiska mūsu ikdienas kopšanas rituāla sastāvdaļa. Lai tie būtu ideāli tīri un spīdīgi, mēs piedāvājam specializētu spoguļu klāstu, kas nodrošina lieliskus rezultātus bez lielas piepūles.

  • Izcila tīrība bez baltām svītrām: Produkti ir izstrādāti tā, lai spoguļu virsmas būtu pilnīgi tīras, bez svītrām un traipiem, kas ir īpaši svarīgi vietās, kur svarīga ir katra atspīduma detaļa.
  • Ātras iedarbības formula: Pateicoties efektīvai formulai, mūsu mazgāšanas līdzekļi acumirklī izšķīdina taukus, pirkstu nospiedumus, ūdens traipus un citus ikdienas netīrumus, atgriežot spoguļiem to sākotnējo spīdumu.
  • Patīkmas aromāts: mūsu produktu vieglās, patīkamās smaržas ne tikai nodrošina patīkamu tīrības sajūtu, bet arī padara tīrīšanas procesu patīkamu, atstājot vieglu un svaigu aromātu.

Spoguļu tīrīšanas līdzekļu klāsts ir paredzēts tiem, kas novērtē skaistumu un tīrību detaļās. Optimizējiet tīrīšanas procesu un izbaudiet perfektu atspulgu katrā spogulī jūsu mājās, izmantojot mūsu produktus.

Борис - менеджер по продажам Intergaz

Neatradāt Jūs interesējošo preci?

Moget pārdošanas vadītājs
Artjoms Beškins
Mūsu preču klāsts strauji aug. Ja jūs interesē kāds konkrēts produkts, lūdzu, sazinieties ar mums un mēs pārbaudīsim, vai tas ir pieejams pie mums.
Zvaniet mums: 28 813 130

Biežāk uzdotie jautājumi

Produktu katalogs

Ātrās saites

SIA “LAT-SWISS”
Reģ.Nr: 40103407227
PVN reģ.nr: LV40103407227
Jur.adrese: Rīga, Ozolciema iela 20 k-1-36, LV-1058
Banka: A/S „Swedbank”,
SWIFT: HABALV22
Konts: LV22HABA0551030592257

Rekvizīti

+371 28 813 130
© Moget 2023. Visas tiesības ir aizsargātas.