Aicinām iepazīties ar mūsu trauku mazgāšanas sūkļu klāstu. Vairumtirdzniecības cenas un operatīvā piegāde visā Latvijā.

Sūkļi trauku mazgāšanai par vairumtirdzniecības cenām ar piegādi visā Latvijā

Trauku mazgāšanas sūkļi ir neaizstājams piederums katrā virtuvē. Tās palīdz uzturēt tīrību un higiēnu, efektīvi notīrot taukus un ēdiena paliekas no traukiem, galda piederumiem un virtuves virsmām. Sūkliem ir dažādi veidi, un katram no tiem ir savas īpašības un priekšrocības.

Trauku mazgāšanas sūkļu veidi

  • Klasiskie sūkļi - parasti sastāv no diviem slāņiem: mīkstām putām un abrazīva pārklājuma. Tās ir piemērotas stikla, keramikas un nerūsējošā tērauda trauku mazgāšanai.
  • Celulozes sūkļi - izgatavoti no dabīgiem materiāliem, kas tos padara videi draudzīgus. Tās lieliski uzsūc ūdeni un saudzīgi tīra virsmas.
  • Antibakteriāli sūkļi - satur īpašas sastāvdaļas, kas novērš baktēriju augšanu. Ideāli piemērotas lietošanai virtuvēs, kur ir svarīga tīrība.
  • Metāla sūkļi - ideāli piemēroti piedegušo ēdienu atlieku noņemšanai. To metāla vai neilona sietiņi nodrošina efektīvu tīrīšanu, nebojājot virsmu.
  • Vairākkārt lietojami sūkļi - mazgājami un atkārtoti lietojami, padarot tos par ekonomisku un videi draudzīgu risinājumu.

Padomi sūkļa kopšanai

  1. Regulāra nomaiņa: nomainiet sūkļus ik pēc 1-2 nedēļām, lai novērstu baktēriju uzkrāšanos.
  2. Skalošana: Pēc katras lietošanas reizes sūkli rūpīgi izskalojiet un izspiediet lieko ūdeni.
  3. Dezinfekcija: periodiski dezinficējiet sūkli mikroviļņu krāsnī (ja tam nav metāla daļu) vai iemērciet to etiķa un ūdens šķīdumā.

Kvalitatīvu trauku mazgāšanas sūkļu izmantošana palīdz uzturēt virtuvi tīru un kārtīgu, padarot mazgāšanas procesu ātrāku un efektīvāku. Izvēlieties sev piemērotākos sūkļus un baudiet tīrību un svaigumu katru dienu!

Борис - менеджер по продажам Intergaz

Neatradāt Jūs interesējošo preci?

Moget pārdošanas vadītājs
Artjoms Beškins
Mūsu preču klāsts strauji aug. Ja jūs interesē kāds konkrēts produkts, lūdzu, sazinieties ar mums un mēs pārbaudīsim, vai tas ir pieejams pie mums.
Zvaniet mums: 28 813 130

Biežāk uzdotie jautājumi

Produktu katalogs

Ātrās saites

SIA “LAT-SWISS”
Reģ.Nr: 40103407227
PVN reģ.nr: LV40103407227
Jur.adrese: Rīga, Ozolciema iela 20 k-1-36, LV-1058
Banka: A/S „Swedbank”,
SWIFT: HABALV22
Konts: LV22HABA0551030592257

Rekvizīti

+371 28 813 130
© Moget 2023. Visas tiesības ir aizsargātas.