Aicinām iepazīties ar mūsu vienreizlietojamo uzroču klāstu. Vairumtirdzniecības cenas un operatīvā piegāde visā Latvijā.

Vienreizlietojamie uzroči par vairumtirdzniecības cenām ar piegādi visā Latvijā

Vienreizlietojamie uzroči ir neaizstājams aizsardzības elements dažādās darbības jomās, kur nepieciešama tīrība un higiēna. Tās plaši izmanto medicīnas iestādēs, laboratorijās, pārtikas ražošanā, kā arī kosmetoloģijā un skaistumkopšanas salonos.

Vienreizlietojamo uzroču priekšrocības:

  1. Higiēnas prasības: vienreizlietojamie uzroči nodrošina augsta līmeņa aizsardzību pret piesārņojumu un infekciju, novēršot ādas kontaktu ar kaitīgām vielām un mikroorganismiem.
  2. Komforts un ērtums: izgatavotas no viegliem un izturīgiem materiāliem, tās neierobežo kustības un ir ērti valkājamas ilgu laiku.
  3. Rentabilitāte: vienreizlietojamo uzroču lietošana ļauj ietaupīt uz mazgāšanas un dezinfekcijas izdevumiem, jo pēc lietošanas tās tiek izmestas.
  4. Plaša izvēle: tirgū ir pieejami dažādi izmēri un materiāli, kas ļauj atrast piemērotāko jūsu konkrētajām vajadzībām.

Piemērošanas jomas:

  • Medicīna: medicīniskais personāls izmanto vienreizlietojamos uzročus, lai procedūru un operāciju laikā novērstu savstarpēju piesārņojumu.
  • Pārtikas rūpniecība: tie aizsargā produktus no piesārņojuma un darbiniekus no pārtikas alergēnu un kairinātāju iedarbības.
  • Kosmetoloģija un skaistumkopšanas saloni: šajās jomās vienreizlietojamie uzroči palīdz uzturēt augstu higiēnas līmeni ādas un matu kopšanas procedūru laikā.
  • Laboratorijas: vienreizlietojamos uzročus izmanto, lai aizsargātu personālu, strādājot ar ķīmiskiem reaģentiem un bioloģiskiem materiāliem.

Vienreizlietojamie uzroči ir svarīgs aizsardzības līdzeklis, lai nodrošinātu drošību un tīrību dažādās profesionālās jomās. To lietošana veicina sanitāro normu un standartu ievērošanu, uzlabojot darba apstākļus un samazinot inficēšanās un piesārņojuma risku.

Борис - менеджер по продажам Intergaz

Neatradāt Jūs interesējošo preci?

Moget pārdošanas vadītājs
Artjoms Beškins
Mūsu preču klāsts strauji aug. Ja jūs interesē kāds konkrēts produkts, lūdzu, sazinieties ar mums un mēs pārbaudīsim, vai tas ir pieejams pie mums.
Zvaniet mums: 28 813 130

Biežāk uzdotie jautājumi

Produktu katalogs

Ātrās saites

SIA “LAT-SWISS”
Reģ.Nr: 40103407227
PVN reģ.nr: LV40103407227
Jur.adrese: Rīga, Ozolciema iela 20 k-1-36, LV-1058
Banka: A/S „Swedbank”,
SWIFT: HABALV22
Konts: LV22HABA0551030592257

Rekvizīti

+371 28 813 130
© Moget 2023. Visas tiesības ir aizsargātas.