Aicinām iepazīties ar mūsu vienreizlietojamo kombinezonu klāstu. Vairumtirdzniecības cenas un operatīvā piegāde visā Latvijā.

Vienreizlietojamie kombinezoni par vairumtirdzniecības cenām ar piegādi visā Latvijā

Vienreizlietojamie kombinezoni ir specializēts aizsargapģērbs, kas izstrādāts, lai nodrošinātu maksimālu higiēnu un drošību dažādās profesionālās jomās. Tos izmanto medicīnas iestādēs, ražošanas uzņēmumos, laboratorijās un citās vietās, kur nepieciešams aizsargāt darbiniekus no piesārņojuma, ķīmiskām vielām un bioloģiskiem faktoriem.

Vienreizlietojamo kombinezonu priekšrocības:

  1. Augsts aizsardzības līmenis: kombinezoni ir izgatavoti no izturīgiem, pret bojājumiem izturīgiem materiāliem, kas nodrošina aizsardzību pret šķidrumiem, putekļiem, ķīmiskām vielām un mikroorganismiem.
  2. Higiēniski: vienreizlietojamie kombinezoni novērš savstarpējas inficēšanās risku, jo pēc lietošanas tie tiek izmesti.
  3. Komforts un ērtums: Mūsdienīgi materiāli ir viegli un elpojoši, tāpēc kombinezoni ir ērti valkājami pat ilgstošas lietošanas gadījumā.
  4. Lietošanas ērtums: Kombinezonus ir viegli uzvilkt un novilkt, kas ļauj ātri sagatavoties darbam un pabeigt to, netērējot laiku.
  5. Rentabilitāte: vienreizlietojamie kombinezoni ļauj ietaupīt līdzekļus, kas nepieciešami mazgāšanai un dezinfekcijai, kas ir īpaši svarīgi vidē, kurā tiek izmantota liela darba slodze.

Piemērošanas jomas:

  • Medicīnā: slimnīcās un klīnikās vienreizlietojamos kombinezonus izmanto, lai aizsargātu medicīnas personālu operāciju, procedūru un pacientu ar infekcijas slimībām aprūpes laikā.
  • Pārtikas rūpniecība: pārtikas ražošanas darbinieki izmanto kombinezonus, lai novērstu pārtikas piesārņošanu un uzturētu sanitāros standartus.
  • Laboratorijas: Zinātnes un pētniecības laboratorijās kombinezoni aizsargā personālu no ķīmisko reaģentu un bioloģisko vielu iedarbības.
  • Rūpniecība: Rūpniecības nozarēs, kurās izmanto ķīmiskas izejvielas vai potenciāli bīstamas vielas, vienreizlietojamie kombinezoni aizsargā darbiniekus no iedarbības.
  • Būvniecība un remontdarbi: Kombinezoni aizsargā pret putekļiem, netīrumiem un celtniecības materiāliem, nodrošinot drošību un tīrību dažādās darba vidēs.

Vienreizlietojamie kombinezoni ir svarīgs darba aizsardzības elements, kas veicina higiēnu un sanitāriju. Tie palīdz mazināt darbinieku veselības riskus un uzturēt augstus tīrības un drošības standartus.

Борис - менеджер по продажам Intergaz

Neatradāt Jūs interesējošo preci?

Moget pārdošanas vadītājs
Artjoms Beškins
Mūsu preču klāsts strauji aug. Ja jūs interesē kāds konkrēts produkts, lūdzu, sazinieties ar mums un mēs pārbaudīsim, vai tas ir pieejams pie mums.
Zvaniet mums: 28 813 130

Biežāk uzdotie jautājumi

Produktu katalogs

Ātrās saites

SIA “LAT-SWISS”
Reģ.Nr: 40103407227
PVN reģ.nr: LV40103407227
Jur.adrese: Rīga, Ozolciema iela 20 k-1-36, LV-1058
Banka: A/S „Swedbank”,
SWIFT: HABALV22
Konts: LV22HABA0551030592257

Rekvizīti

+371 28 813 130
© Moget 2023. Visas tiesības ir aizsargātas.