Aicinām iepazīties ar mūsu vienreizlietojamo apavu pārvalku klāstu. Vairumtirdzniecības cenas un operatīvā piegāde visā Latvijā.

Vienreizlietojamie apavu pārvalki par vairumtirdzniecības cenām ar piegādi visā Latvijā

Vienreizlietojamie apavu pārvalki ir svarīgs individuālās aizsardzības līdzeklis, ko izmanto tīrības un higiēnas uzturēšanai dažādās telpās. Tie ir pieprasīti medicīnas centros, pārtikas pārstrādes uzņēmumos, laboratorijās un vietās, kur ir augstas tīrības prasības, piemēram, bērnudārzos un sporta zālēs.

Vienreizlietojamo apavu pārvalku priekšrocības:

  1. Vienreizlietojamie apavu pārvalki novērš netīrumu un baktēriju pārnešanu no apaviem, saglabājot tīrību telpās un samazinot savstarpējas inficēšanās risku.
  2. Viegla lietošana: apavu pārvalkus ir viegli uzvilkt un noņemt, tāpēc tos ir ērti ātri lietot, ienākot telpās.
  3. Rentabilitāte: zemas izmaksas un viegla utilizācija padara vienreizlietojamos apavu pārvalkus par rentablu risinājumu tīrības uzturēšanai.
  4. Daudzpusība: Pieejami dažādu materiālu un izmēru pārklāji, tāpēc jūs varat izvēlēties piemērotu apavu pārklāju jebkurai videi.

Piemērošanas jomas:

  • Medicīnā: slimnīcās un klīnikās vienreizlietojamie apavu pārvalki tiek izmantoti, lai uzturētu sterilitāti operāciju zālēs, palātās un citās medicīnas telpās.
  • Pārtikas nozarē: pārtikas ražošanas darbinieki valkā apavu pārvalkus, lai novērstu netīrumu un baktēriju nokļūšanu uz darba virsmām un pārtikas produktiem.
  • Laboratorijas: Zinātnes un pētniecības laboratorijās apavu pārvalki palīdz uzturēt tīrību un novērst paraugu piesārņošanu.
  • Bērnu aprūpe: dienas aprūpes centros un skolās apavu pārvalki palīdz uzturēt tīrību rotaļu un mācību telpās.
  • Fitnesa un sporta nodarbības: Sporta zālēs un fitnesa centros apavu pārvalki palīdz uzturēt tīru sporta aprīkojumu un grīdas, kas ir īpaši svarīgi vietās ar lielu satiksmes intensitāti.

Vienreizlietojamie apavu pārvalki ir neaizstājams higiēnas režīma elements daudzās profesionālās un sabiedriskās jomās. To lietošana veicina sanitāro normu un standartu ievērošanu, nodrošinot tīru un drošu vidi.

Борис - менеджер по продажам Intergaz

Neatradāt Jūs interesējošo preci?

Moget pārdošanas vadītājs
Artjoms Beškins
Mūsu preču klāsts strauji aug. Ja jūs interesē kāds konkrēts produkts, lūdzu, sazinieties ar mums un mēs pārbaudīsim, vai tas ir pieejams pie mums.
Zvaniet mums: 28 813 130

Biežāk uzdotie jautājumi

Produktu katalogs

Ātrās saites

SIA “LAT-SWISS”
Reģ.Nr: 40103407227
PVN reģ.nr: LV40103407227
Jur.adrese: Rīga, Ozolciema iela 20 k-1-36, LV-1058
Banka: A/S „Swedbank”,
SWIFT: HABALV22
Konts: LV22HABA0551030592257

Rekvizīti

+371 28 813 130
© Moget 2023. Visas tiesības ir aizsargātas.