Aicinām iepazīties ar mūsu biršu un slotiņu klāstu. Vairumtirdzniecības cenas un operatīvā piegāde visā Latvijā.

Birstes un slotiņas par vairumtirdzniecības cenām ar piegādi visā Latvijā

Birstes un slotiņas ir svarīgi instrumenti, lai uzturētu tīrību un kārtību mājās, birojā vai darbavietā. Tās ir paredzētas putekļu, netīrumu un netīrumu noņemšanai no dažādām virsmām, atvieglojot un padarot tīrīšanas procesu efektīvāku.

Birstes un slotiņu veidi:

  • Grīdas birstes - paredzētas lielu platību tīrīšanai. Tām ir izturīgi sari, kas ļauj notīrīt netīrumus no dažādām virsmām: flīzēm, linolejs, parkets un paklāji.
  • Putekļu slotas - ideāli piemērotas mēbeļu, plauktu, elektronikas un citu virsmu tīrīšanai. Tām bieži vien ir mīksti un gari sari, kas efektīvi savāsc un aiztur putekļus.
  • Drēbju birstes - izmanto, lai no apģērba un audumiem notīrītu putekļus un sīkus netīrumus. Tām var būt dabīgi vai sintētiski sari.
  • Birstes priekš grūti aizsniedzamam vietam - paredzētas šauru un grūti aizsniedzamu vietu tīrīšanai, piemēram, stūros, spraugās starp mēbelēm, ventilācijas atverēs. Tām ir gari un lokani rokturi, kas atvieglo lietošanu.

Padomi par izvēli un kopšanu:

  1. Saru materiāls: Izvēlieties slotiņas ar sariņiem, kas piemēroti konkrētai virsmai. Cieti sari ir piemēroti raupjām virsmām, mīksti sari - maigām virsmām.
  2. Kopšana: regulāri skalojiet birstes zem tekoša ūdens, lai notīrītu uzkrātos netīrumus un putekļus. Žāvējiet tās ar sariņiem uz leju, lai novērstu to deformēšanos.
  3. Uzglabāšana: Uzglabājiet birstes sausā vietā, lai novērstu pelējuma veidošanos un nepatīkamu smaku rašanos.

Izmantojot kvalitatīvas birstes un slotas, jūsu mājoklis, birojs vai automašīna būs tīri un mājīgi. Pareizi instrumenti atvieglo un padara tīrīšanas procesu vieglāku un efektīvāku, palīdzot jums uzturēt mājokli tīru un sakoptu ar minimālu piepūli.

Борис - менеджер по продажам Intergaz

Neatradāt Jūs interesējošo preci?

Moget pārdošanas vadītājs
Artjoms Beškins
Mūsu preču klāsts strauji aug. Ja jūs interesē kāds konkrēts produkts, lūdzu, sazinieties ar mums un mēs pārbaudīsim, vai tas ir pieejams pie mums.
Zvaniet mums: 28 813 130

Biežāk uzdotie jautājumi

Produktu katalogs

Ātrās saites

SIA “LAT-SWISS”
Reģ.Nr: 40103407227
PVN reģ.nr: LV40103407227
Jur.adrese: Rīga, Ozolciema iela 20 k-1-36, LV-1058
Banka: A/S „Swedbank”,
SWIFT: HABALV22
Konts: LV22HABA0551030592257

Rekvizīti

+371 28 813 130
© Moget 2023. Visas tiesības ir aizsargātas.