Aicinām iepazīties ar mūsu veļas pulveru un mīkstinātāju klāstu. Vairumtirdzniecības cenas un operatīvā piegāde visā Latvijā.

Veļas pulveri un mīkstinātāji par vairumtirdzniecības cenām Latvijā

Veļas pulveri un mīkstinātāji ir nozīmīgi veļas mazgāšanas procesa komponenti, un katrs no tiem pilda noteiktu funkciju, lai uzlabotu veļas kvalitāti un rezultātus.

Veļas mazgāšanas pulveri

Veļas mazgāšanas līdzekļi ir paredzēti netīrumu, traipu un smaku tirīšanai, lai jūsu veļa būtu izcila. Tiem piemīt vairākas priekšrocības, kuru dēļ tie joprojām ir populārs veļas mazgāšanas līdzeklis. Veļas mazgāšanas pulveriem piemīt tādas priekšrocības kā:

  1. Efektivitāte traipu likvidēšanā. Pulveros bieži vien ir aktīvās sastāvdaļas, kas var efektīvi likvidēt pat grūti tīrāmus traipus un netīrumus, tāpēc tie ir ideāli piemēroti stipri netīrāi veļai.
  2. Ekonomija. Pulverus bieži vien ir ekonomiskāk izmantot nekā želejas produktus vai kapsulas, jo tie ļauj precīzi dozēt līdzekļa daudzumu atkarībā no netīrumu pakāpes.
  3. Derīguma termiņš. Sausās formas dēļ tie laika gaitā nezaudē savas priekšrocības tik ātri kā šķidrie produkti, tos var uzglabāt ilgu laiku bez ievērojama efektivitātes samazinājuma.
  4. Daudzpusība. Daudzi pulverveida produkti ir piemēroti dažādām mazgāšanas metodēm (ar rokām vai mašīnā), un tos var lietot pie jebkuras ūdens temperatūras, tādējādi tie ir universāli.

Izvēloties veļas mazgāšanas līdzekļus, ir svarīgi ņemt vērā tekstilizstrādājumu veidu, netīrumu pakāpi, kā arī personīgās smaržas vēlmes un citus faktorus, lai nodrošinātu vislabāko kopšanu.

Veļas mīkstinātāji

Tekstila mīkstinātāji tiek izmantoti, lai mīkstinātu veļu, uzlabotu to taustes īpašības, atvieglotu gludināšanu un piešķirtu apģērbiem lielisku aromātu. Tie mazina statisko elektrību, atvieglo kroku izlīdzināšanu un palielina izturību. Mīkstinātāja lietošana sniedz šādas priekšrocības:

  • Zīdainība. Mīkstinātājs padara materiālu mīkstāku pieskārienam, kas īpaši attiecas uz apģērbiem, gultas veļu un dvieļiem, nodrošinot patīkamu lietošanu.
  • Statiskās elektrības samazināšana. Lietošana palīdz samazināt statisko elektrību, kas var veidoties uz sintētiskajiem audumiem, padarot apģērbu ērtāku valkāšanai un vieglāk gludināmu.
  • Ideāls aromāts. Tie satur smaržvielas, kas piešķir mazgātajām drēbēm svaigu un patīkamu aromātu, kas ilgi saglabājas šķiedrās.
  • Alerģēnu samazināšana. Daži produkti ir izstrādāti tā, lai samazinātu alergēnu daudzumu uz audumiem, kas var būt noderīgi cilvēkiem ar alerģijām vai jutīgu ādu.

Izvēloties mīkstinātāju, jāņem vērā materiāla veids, kuram tas tiks izmantots, kā arī individuālās vēlmes attiecībā uz smaržu un mīkstuma intensitāti. Dažiem līdzekļiem ir arī papildu sastāvdaļas, kas paredzētas konkrētu veidu audumu kopšanai.

Борис - менеджер по продажам Intergaz

Neatradāt Jūs interesējošo preci?

Moget pārdošanas vadītājs
Artjoms Beškins
Mūsu preču klāsts strauji aug. Ja jūs interesē kāds konkrēts produkts, lūdzu, sazinieties ar mums un mēs pārbaudīsim, vai tas ir pieejams pie mums.
Zvaniet mums: 28 813 130

Biežāk uzdotie jautājumi

Produktu katalogs

Ātrās saites

SIA “LAT-SWISS”
Reģ.Nr: 40103407227
PVN reģ.nr: LV40103407227
Jur.adrese: Rīga, Ozolciema iela 20 k-1-36, LV-1058
Banka: A/S „Swedbank”,
SWIFT: HABALV22
Konts: LV22HABA0551030592257

Rekvizīti

+371 28 813 130
© Moget 2023. Visas tiesības ir aizsargātas.