Aicinām iepazīties ar mūsu produktu klāstu kanalizācijas un cauruļu tīrīšanai. Vairumtirdzniecības cenas un operatīvā piegāde visā Latvijā.

Līdzekļi kanalizācijas un cauruļu tīrīšanai par vairumtirdzniecības cenām Latvijā

Kanalizācijas sistēmas tīrības un nepārtrauktas darbības uzturēšana ir būtisks aspekts komfortablu un higiēnisku apstākļu nodrošināšanai jebkurā mājā vai uzņēmumā. Laika gaitā caurulēs var veidoties dažādas nogulsnes, kas var izraisīt aizsērējumus. Lai novērstu šādas problēmas, ir daudz līdzekļu kanalizācijas un cauruļu attīrīšanai, katrai no tām ir savas īpatnības un pielietojuma joma.

Kādi mēdz būt līdzekļi kanalizācijas un cauruļu attīrīšanai

Bioloģiskie tīrīšanas līdzekļi ir piemēroti regulārai profilaksei, savukārt, lai likvidētu aizsērējumus, var būt nepieciešami ķīmiski līdzekļi vai mehāniska tīrīšana.

  1. Ķīmiskie tīrīšanas līdzekļi.Tās ir spēcīgas vielas, kas šķīdina taukus, ziepes un cita veida netīrumus. Tie ir efektīvi un ātri iedarbojas, taču ar tiem jārīkojas uzmanīgi, jo to agresīvais sastāvs var bojāt jutīgus materiālus vai izraisīt ādas un elpceļu kairinājumu.
  2. Bioloģiskie līdzekļi. Tie satur dzīvo mikroorganismu kultūras, kas pārtiek no organiskajiem atkritumiem, dabīgi tos sašķeļot. Šie līdzekļi ir videi un cilvēkam droši, nesabojā kanalizācijas sistēmas un ir piemēroti aizsērējumu profilaksei.

Sarežģītu aizsērējumu gadījumā vai ja neesat pārliecināts, kādu līdzekli izmantot, ieteicams konsultēties ar speciālistu. Santehniķi un kanalizāciju tīrīšanas speciālisti spēs atrast labāko risinājumu, pamatojoties uz jūsu sistēmas īpašībām.

Ieteikumi līdzekļu izvēlei

Kanalizācijas cauruļu attīrīšanas līdzekļa izvēle ir atkarīga no daudziem faktoriem. Lūk, daži galvenie ieteikumi, kas palīdzēs izdarīt pareizo izvēli.

  • Definējiet aizsērējuma tipu.
  • Ņemiet vērā cauruļu materiālu.
  • Apsveriet vides aspektus.

Regulāra piemērotu līdzekļu izmantošana ļaus uzturēt ūdens novadīšanas sistēmu optimālā stāvoklī, novēršot dārga remonta nepieciešamību.

Борис - менеджер по продажам Intergaz

Neatradāt Jūs interesējošo preci?

Moget pārdošanas vadītājs
Artjoms Beškins
Mūsu preču klāsts strauji aug. Ja jūs interesē kāds konkrēts produkts, lūdzu, sazinieties ar mums un mēs pārbaudīsim, vai tas ir pieejams pie mums.
Zvaniet mums: 28 813 130

Biežāk uzdotie jautājumi

Produktu katalogs

Ātrās saites

SIA “LAT-SWISS”
Reģ.Nr: 40103407227
PVN reģ.nr: LV40103407227
Jur.adrese: Rīga, Ozolciema iela 20 k-1-36, LV-1058
Banka: A/S „Swedbank”,
SWIFT: HABALV22
Konts: LV22HABA0551030592257

Rekvizīti

+371 28 813 130
© Moget 2023. Visas tiesības ir aizsargātas.