Aicinām iepazīties ar mūsu sadzīves ķīmijas grīdām klāstu. Vairumtirdzniecības cenas un operatīvā piegāde visā Latvijā.

Tīrīšanas līdzekļi grīdām par vairumtirdzniecības cenām Latvijā

Grīdas tīrība ir svarīgs faktors jebkurā uzņēmumā, itīpaši ziemas sezonā. Ir svarīgi uzturēt grīdas segumu tīru un spīdīgu.

Grīdas tīrīšanas līdzekļu veidi

Izvēloties grīdas tīrīšanas līdzekli, ir svarīgi ņemt vērā grīdas seguma veidu, mājdzīvnieku un bērnu esamību, kā arī personīgās vēlmes attiecībā uz smaržu un ekoloģiskumu. Specifiskiem vai dārgiem grīdas segumiem ieteicams izmantot īpaši tiem paredzētus līdzekļus, lai izvairītos no bojājumiem.

  1. Universāli produkti. Piemērots vairuma virsmu tīrīšanai, tostarp linoleja, lamināta un keramikas flīžu tīrīšanai. Tie cīnās ar ikdienas netīrumiem un tiem ir patīkams aromāts.
  2. Specializēti līdzekļi. Izstrādāti īpašiem segumiem, piemēram, parketam, marmoram u. c. Tie ir pielāgoti materiālam un nodrošina saudzīgu tīrīšanu un kopšanu.
  3. Dezinfekcijas šķidrumi. Tie satur sastāvdaļas, kas iznīcina baktērijas, vīrusus un sēnītes. Tos izmanto medicīnas centros, bērnudārzos, skolās un citās vietās, kur nepieciešams uzturēt augstu higiēnas līmeni.
  4. Ekoloģiski līdzekļi. Sastāv no dabīgām sastāvdaļām, kas ir drošas cilvēka veselībai un videi. Šie tīrīšanas līdzekļi bieži vien ir bioloģiski noārdāmi un iepakoti pārstrādājamos traukos.

Profesionālie mazgāšanas līdzekļi ir pieejami dažādās konsistencēs - kā šķidrumi, pulveri vai želejas. Atliek tikai izvēlēties sev piemērotāko.

Galvenās priekšrocības

Galvenās funkcijas, kas palīdzēs jums izvēlēties un uzturēt mājokli vai biroju ideāli tīru.

  • Efektivitāte. Labs tīrīšanas līdzeklis efektīvi noņem netīrumus, traipus un mikrobus, neatstājot svītras vai plēvi.
  • Drošība. Pievērsiet uzmanību tam, lai pārliecinātos, vai līdzeklis ir nekaitīgs lietošanai, jo īpaši mājās, kurās ir bērni un mājdzīvnieki. Dažos produktos ir minimāls daudzums kaitīgo ķīmisko vielu vai to nav vispār.
  • Ērtība. Daudzi šķīdumi ir ražoti tā, lai tos būtu viegli atšķaidīt ūdenī, uzklāt un noskalot, tādējādi atvieglojot un paātrinot procesu.

Katrs grīdas tīrīšanas līdzeklis ir pielāgots jūsu vajadzībām. Mēs labprāt atbildēsim uz jūsu jautājumiem.

Борис - менеджер по продажам Intergaz

Neatradāt Jūs interesējošo preci?

Moget pārdošanas vadītājs
Artjoms Beškins
Mūsu preču klāsts strauji aug. Ja jūs interesē kāds konkrēts produkts, lūdzu, sazinieties ar mums un mēs pārbaudīsim, vai tas ir pieejams pie mums.
Zvaniet mums: 28 813 130

Biežāk uzdotie jautājumi

Produktu katalogs

Ātrās saites

SIA “LAT-SWISS”
Reģ.Nr: 40103407227
PVN reģ.nr: LV40103407227
Jur.adrese: Rīga, Ozolciema iela 20 k-1-36, LV-1058
Banka: A/S „Swedbank”,
SWIFT: HABALV22
Konts: LV22HABA0551030592257

Rekvizīti

+371 28 813 130
© Moget 2023. Visas tiesības ir aizsargātas.