Aicinām iepazīties ar mūsu dezinfekcijas līdzekļu klāstu. Vairumtirdzniecības cenas un operatīvā piegāde visā Latvijā.

Dezinfekcijas līdzekļi par vairumtirdzniecības cenām Latvijā

Dezinfekcijas līdzekļi palīdz iznīcināt baktērijas un vīrusus, kas var izraisīt dažādas slimības un infekcijas. Mums ir plašs antibakteriālo produktu klāsts - šeit atradīsiet dažādus produktus rokām un dažādiem priekšmetiem. Izvēlieties piemērotākos produktus, veiciet pasūtījumu un rūpējieties par savu veselību!

Dezinfekcijas līdzekļi

Dezinfekcijai ir svarīga nozīme higiēnas, veselības un drošības uzturēšanā dažādās vidēs, sākot no dzīvokļiem līdz veselības aprūpes iestādēm, skolām, birojiem un sabiedriskām vietām. Šeit ir norādīti galvenie mērķi, kuriem mēs iesakām izmantot šos produktus:

  1. Mikroorganismu iznīcināšana. Dezinfekcijas šķidrumi efektīvi iznīcina baktērijas, vīrusus, sēnītes un citus patogēnus uz dažādām virsmām, novēršot to izplatīšanos un piesārņojumu.
  2. Drošas un veselīgas vides radīšana. Dezinfekcija mājās, skolās, slimnīcās un darbavietās veicina nekaitīgu un veselīgu vidi, kurā dzīvot, mācīties un strādāt.
  3. Infekcijas slimību profilakse. Regulāra šo šķidrumu lietošana palīdz novērst infekcijas slimību, piemēram, gripas un citu bakteriālu slimību, izplatīšanos.

Parunāsim par konsistenci, kāda tā mēdz būt?

Galvenie dezinfekcijas līdzekļu konsistences veidi ir:

  • Šķidrums - visizplatītākais veids, ko var izmantot gan atšķaidītā, gan koncentrētā veidā. Tie ir ideāli piemēroti lielu platību apstrādei, tostarp grīdu, sienu un santehnikas ierīču apstrādei.
  • Gēla dezinfekcijas līdzekļiem ir želēja konsistence, tāpēc tos ir viegli uzklāt uz vertikālām virsmām un rokām. Gēli lēnāk žūst, tādējādi nodrošinot ilgāku kontaktu ar apstrādājamo virsmu.
  • Izsmidzināmie līdzekļi ļauj vienmērīgi uzklāt līdzekli, nodrošinot vieglu lietošanu mēbelēm, vannas istabas aprīkojumam, durvju rokturiem un citiem maziem priekšmetiem. Izsmidzināmie līdzekļi ātri nožūst, un tos nav nepieciešams noskalot.
  • Daži dezinfekcijas līdzekļi ir pieejami tablešu vai pulvera veidā, kas ir jāizšķīdina ūdenī.
  • Salvetes ir iepriekš iemērcētas šķīdumā un gatavas lietošanai. Tās ir kompaktas, lai nekavējoties dezinficētu rokas, sīkus priekšmetus un vietas, jo īpaši ārpus mājām.

Konsistences izvēle ir atkarīga no lietotāja vēlmēm, apstrādājamās platības veida un lieluma un dezinfekcijas procesa specifiskajām prasībām. Mēs labprāt palīdzēsim jums izvēlēties jums piemērotāko variantu.

Борис - менеджер по продажам Intergaz

Neatradāt Jūs interesējošo preci?

Moget pārdošanas vadītājs
Artjoms Beškins
Mūsu preču klāsts strauji aug. Ja jūs interesē kāds konkrēts produkts, lūdzu, sazinieties ar mums un mēs pārbaudīsim, vai tas ir pieejams pie mums.
Zvaniet mums: 28 813 130

Biežāk uzdotie jautājumi

Produktu katalogs

Ātrās saites

SIA “LAT-SWISS”
Reģ.Nr: 40103407227
PVN reģ.nr: LV40103407227
Jur.adrese: Rīga, Ozolciema iela 20 k-1-36, LV-1058
Banka: A/S „Swedbank”,
SWIFT: HABALV22
Konts: LV22HABA0551030592257

Rekvizīti

+371 28 813 130
© Moget 2023. Visas tiesības ir aizsargātas.