3 pārbaudītas alternatīvas Tork papīra dvieļiem

Meklējot alternatīvas Tork papīra dvieļiem, var izcelt 3 lieliskus un pārbaudītus variantus, kas neatpaliek kvalitātes ziņā, taču tiem ir vairākas priekšrocības.

Šai preču kategorijai nav tik daudz īpatnību, tāpēc izvēles procesā pietiek pievērst uzmanību vairākiem pamatparametriem. Papīrs un papīra preces, maksimāli detalizēti paruāsim par tiem šajā raksta.

Dvieļi Paperblue - ideāla cenas un kvalitātes attiecība

 • Perfekta absorbcija.Speciālā ražošanas tehnoloģija ļauj dvieļiem [brand name] uzsūkt mitrumu lielā apjomā.
 • Videi draudzīgi. Dvieļi ir izgatavoti no 100% pārstrādājamiem materiāliem. Viss ražošanas process atbilst vides drošības standartiem.
 • Daudzpusība.Dvieļi ir piemēroti virsmu tīrīšanai jebkura veida telpās: no birojiem līdz pat mājas virtuvēm.

Dvieļi Paperblue – ērtība un pieejamā cena

 • Izcils maigums. Pateicoties unikālajai struktūrai, dvieļi nodrošina komfortu un maigumu to lietošanas laikā.
 • Lieliska kvalitāte.Dvieļi saglabā savu struktūru pēc samitrināšanas, nesadalās un pēc tīrīšanas neatstāj papīra pēdas uz virsmas.

Dvieļi Paperblue - vienkārša un uzticāma lietošanā

 • Izturība. Šī zīmola dvieļi lietošanas laikā neplīst, kas padara tos par neaizvietojamu palīgu virtuvē vai vannas istabā.
 • Liels tilpums vienā iepakojumā. Katrā iepakojumā ir vairāki dvieļi, kas nodrošina ilgāku lietošanu bez nepieciešamības bieži tos pirkt.
 • Viegla lietošana. Iepakojums atveras ar vienu kustību, kas ir diezgan ērti ikdienas lietošanai.
Katram no piedāvātājiem variantiem ir savas priekšrocības. Izvēlēties kādu produktu, kas kļūtu par lielisku alternatīvu “Tork” zīmolam nesagādas problēmas.

Kā izvēlēties papīra dvieļus - galvenie parametri

Izvēles procesā ir jāņem vērā vairāki galvenie parametri. Aplūkosim katru no tiem sīkāk:

 1. Absorbcija. Daži dvieļi spēj uzsūkt vairāk mitruma nekā citi. Tas atkarīgs no to struktūras un ražošanas materiāla.
 2. Mīkstums. Šis parametrs ir īpaši svarīgs tiem, kuri izmanto dvieļus roku vai sejas žāvēšanai. Pārāk rupji dvieļi var izraisīt ādas kairinājumu.
 3. Videi draudzīgums. Gadījumā, ja jums ir svarīga vides drošība, izvēlieties dvieļus, kas ir izgatavoti no pārstrādājamiem materiāliem.

Vispirms jāizvēlās dvieļu izmantošanas jomu. Mājās kā palīgu virtuvē, lai noslaucītu ēdiena atlikumus vai nelielus šķidruma traipus. Pavisam cits jautājums ir tad, ja dvieļi tiek izmantoti kosmētikas vajadzībām vannas istabā.

Papīra dvieļu racionāla izmantošana

Lai rullis nebeigtos pārāk ātri, var sekot šādiem vienkāršiem ieteikumiem:

 1. Izmantojiet minimālo daudzumu. Parasti pietiek ar vienu vai divām loksnēm, lai nosusinātu rokas vai notīrītu traipus no galda.
 2. Izvēlieties mazākus dvieļus. Tie bieži vien ir ekonomiskāki, jo ļauj izmantot tikai tik daudz materiāla, cik nepieciešams.
 3. Nelietojiet papīra dvieļus tur, kur var iztikt bez tiem. Piemēram, putekļu slaucīšanai vai trauku žāvēšanai var izmantot daudzkārt lietojamas lupatiņas.

Papildus šiem padomiem vienmēr ir vērts atcerēties, ka papīra dvieļi ir vienreizlietojams produkts un to ražošana negatīvi ietekmē vidi. Tāpēc centieties tos izmantot saprātīgi un, ja iespējams, izvēlieties alternatīvas.

Papīra dvieļu izmantošanas īpatnības un priekšrocības

Papīra dvieļi tiek aktīvi izmantoti ikdienā daudzās ģimenēs, taču ne visi aizdomājas par to, kāda ir to galvenā priekšrocība un īpatnība.

Higiēniski un ērti

Galvenā priekšrocība noteikti ir ērtība un lielisks veids, kā uzturēt higiēnu. Atšķirībā no auduma dvieļiem, kas ir atkārtoti lietojami un var būt mikrobu nesēji, papīra dvieļi ir izmantojami vienu reizi un uzreiz izmetami. Tas novērš savstarpējas inficēšanās risku un paaugstina higiēnas līmeni mājās vai darbavietā.

Lai uzturētu papildus higienu, ir vērts izmantot papīra dvieļu turētājus.

Vienkārši un ātri

Papīra dvieļi ļauj ātri un efektīvi noņemt mitrumu no virsmām. Tie uzsūc šķidrumu daudz ātrāk nekā auduma drānas, ļaujot jums ātrāk nosusināt rokas, notīrīt ūdeni, taukus u. tml. no virsmām.

Laika ekonomija

Atšķirībā no auduma dvieļiem, kas regulāri jāmazgā un jāžāvē, papīra dvieļi ir gatavi lietošanai uzreiz pēc izņemšanas no iepakojuma. Tas būtiski ietaupa jūsu laiku un resursus, īpaši lielās organizācijās, kur dvieļu mazgāšana un kopšana var sagadāt problēmas.

Vispusīga lietošana

Papīra dvieļi ir daudzpusīgi izmantojami. Tie ir piemēroti roku žāvēšanai, virsmu slaucīšanai, šķidrumu noslaucīšanai un pat dažāda veida ēdienu gatavošanai, jo ar tiem var ātri noņemt mitruma atlikumus no gaļas un citiem pārtikas produktiem. Tas padara tos par neaizstājamu līdzekli mājās un darbavietā.
Ja Jums rodas kādi jautājumi par mūsu precēm vai nepieciešams veikt pasūtījumu, Jūs vienmēr varat ar mums sazināties zvanot pa tālruni +371 28 813 130 vai rakstīt uz e-pastu info@moget.lv

Priecāsimies atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēt pasūtījuma noformēšanā.

Produktu katalogs

Ātrās saites

SIA “LAT-SWISS”
Reģ.Nr: 40103407227
PVN reģ.nr: LV40103407227
Jur.adrese: Rīga, Ozolciema iela 20 k-1-36, LV-1058
Banka: A/S „Swedbank”,
SWIFT: HABALV22
Konts: LV22HABA0551030592257

Rekvizīti

+371 28 813 130
© Moget 2023. Visas tiesības ir aizsargātas.