Aicinām iepazīties ar mūsu kvalitatīvu virtuves papīra dvieļu klāstu. Vairumtirdzniecības cenas un operatīvā piegāde visā Latvijā

Papīra dvieļi par vairumtirdzniecības cenām ar piegādi visā Latvijā

Papīra dvieļi ir viens no pieprasītajiem ikdienas lietošanas materiāliem. Šo produkciju izmanto dažādās jomās, sākot no medicīnas un sadzīves pakalpojumiem, nemaz nerunājot par ērtībām mājās apstākļos.

Papīra dvieļi loksnēs un ruļļos

Papīra dvieļi dažādos formātos sniedz patērētājiem iespēju izvēlēties sev ērtāko variantu. Katram formātam ir savas priekšrocības atkarībā no konkrētajām vajadzībām un lietošanas apstākļiem.

  1. Loksnēs - izcils variants ātrai lietošanai. Atplēšot loksni pēc loksnēs, jūs varat kontrolēt izmantotā materiāla daudzumu. Tie ir īpaši ērti vannas istabām vai birojiem.
  2. Ruļļos - ja ir nepieciešams vairāk materiāla, vai jūs izmantojat dvieļus virtuvē, iesakām pievērst uzmanību dvieļiem ruļļos. Tie ir ideāli piemēroti virtuvei, kur bieži vien nepieciešams liels papīra daudzums dažādu virsmu notīrīšanai un nelielu šķidruma daudzuma ātrai uzsūkšanai.

Izvēlieties iepakojuma formātu atkarībā no jūsu vajadzībām. Izvēloties dvieļus no saraksta pirmās kategorijas, pievērsiet īpašu uzmanību lokšņu skaitam iepakojumā.

Papīra dvieļu papildu īpatnības

Slāņu skaitam ir svarīga nozīme funkcionalitātes nodrošināšanā. Daži cilvēki dod priekšroku plānām loksnēm, bet citi meklē papildu izturību un uzsūktspēju.

  1. 1 kārtas papīra dvieļi. Tie ir diezgan viegli un ekonomiski. Tos var izmantot ātriem uzdevumiem, piemēram, roku noslaucīšanai vai nelielu noplūžu tīrīšanai.
  2. 2 kārtas papīra dvieļi. Tiem raksturīgs lielāks blīvums un maigums. Izceļas ar lielāku uzsūkšanos, kas padara tos par ideālu izvēli lietošanai virtuvē vai mājas uzkopšanā.

Papīra dvieļu izvēle ir ne tikai ērtības, bet arī efektivitātes jautājums. Neatkarīgi no tā, vai jūs meklējat dvieļus virtuvei, vannai vai darba vietai, pie mums atradīsiet piemērotu variantu jebkādām vajadzībām.
Борис - менеджер по продажам Intergaz

Neatradāt Jūs interesējošo preci?

Moget pārdošanas vadītājs
Artjoms Beškins
Mūsu preču klāsts strauji aug. Ja jūs interesē kāds konkrēts produkts, lūdzu, sazinieties ar mums un mēs pārbaudīsim, vai tas ir pieejams pie mums.
Zvaniet mums: 28 813 130

Biežāk uzdotie jautājumi

Produktu katalogs

Ātrās saites

SIA “LAT-SWISS”
Reģ.Nr: 40103407227
PVN reģ.nr: LV40103407227
Jur.adrese: Rīga, Ozolciema iela 20 k-1-36, LV-1058
Banka: A/S „Swedbank”,
SWIFT: HABALV22
Konts: LV22HABA0551030592257

Rekvizīti

+371 28 813 130
© Moget 2023. Visas tiesības ir aizsargātas.