Aicinām iepazīties ar mūsu kvalitatīvu virtuves dvieļu klāstu. Vairumtirdzniecības cenas un operatīva piegāde visā Latvijā

Virtuves dvieļi par vairumtirdzniecības cenām ar piegādi visā Latvijā

Virtuve ir jebkuras mājas vai ēdināšanas uzņēmuma sirds. Šeit tiek gatavoti aromātiski ēdieni un daudz laika tiek pavadīts patīkamiem darbiem. Lai virtuve būtu tīra un mājīga, ir svarīgi rūpēties par visām tās detaļām.

Īpaša uzmanība jāpievērš tādiem palīgmateriāliem kā virtuves dvieļi. Ja tos izvēlēsieties atbildīgi, tie kļūs par uzticamu palīgu perfektas kārtības nodrošināšanā.

Mūsdienās ir daudz virtuves dvieļu variantu: atkārtoti lietojami un vienreizlietojami, salvetes un ruļļi. Mēs piedāvājam plašu šāda veida izstrādājumu klāstu par vairumtirdzniecības cenām.

Papīra virtuves dvieļu priekšrocības

Vienreizlietojamie virtuves dvieļi ir izgatavoti no dabīgas celulozes un sniedz vairākas svarīgas priekšrocības:

Higiēniskums - Vienreizlietojamos dvieļus izmanto tikai vienu reizi un uzreiz izmet ārā. Tas pilnībā izslēdz baktēriju izplatīšanās un krusteniskās inficēšanās risku. Kas ir īpaši aktuāli, publiskās vietās.

Ekonomiskums - Salīdzinot ar atkārtoti lietojamiem dvieļiem, vienreizlietojamie dvieļi ir lētāki. Nav nekādu izmaksu par regulāru mazgāšanu, žāvēšanu un nolietoto eksemplāru nomaiņu. Pērkot ruļļus vairumā, var ietaupīt vēl vairāk.

Lietošanas ērtums - Nelielais ruļļu izmērs atvieglo uzglabāšanu un ļauj izvietot dvieļus jebkurā vietā virtuvē. Vienmēr pa rokai, kad nepieciešams noslaucīt darba virsmu vai rokas.

Laika ekonomija - Izmantoto dvieli momentāli aizstāj ar jaunu, bez vajadzības gaidīt, kamēr izžūst daudzkārt lietojamais. Taupa laiku un pūles.

Ekoloģiskums - Mūsdienu tehnoloģijas ļauj ražot vienreizlietojamos dvieļus, nenodarot kaitējumu videi. Tie ir pilnībā bioloģiski noārdāmi.

Labākie virtuves dvieļi par vairumtirdzniecības cenām

Izmantojot pārbaudītu piegādātāju, varat atrisināt jautājumu ar palīgmateriālu trūkumu. Vēršoties pie mums, jūs varat rēķināties ar:

  • plašu papīra izstrādājumu klāstu;
  • vairumtirdzniecības cenas, kas padara pirkumu izdevīgāku;
  • ērtas piegādes iespējas jebkurā reģionā;
  • atlaides vairumtirdzniecības klientiem;
  • pilnīga informācija par produktu: sastāvs, izmēri, uzglabāšanas nosacījumi.

Vairumtirdzniecības iepirkums palīdzēs jums ietaupīt un nodrošinās jūs ar optimālu dvieļu daudzumu jebkurām jūsu vajadzībām.
Борис - менеджер по продажам Intergaz

Neatradāt Jūs interesējošo preci?

Moget pārdošanas vadītājs
Artjoms Beškins
Mūsu preču klāsts strauji aug. Ja jūs interesē kāds konkrēts produkts, lūdzu, sazinieties ar mums un mēs pārbaudīsim, vai tas ir pieejams pie mums.
Zvaniet mums: 28 813 130

Biežāk uzdotie jautājumi

Produktu katalogs

Ātrās saites

SIA “LAT-SWISS”
Reģ.Nr: 40103407227
PVN reģ.nr: LV40103407227
Jur.adrese: Rīga, Ozolciema iela 20 k-1-36, LV-1058
Banka: A/S „Swedbank”,
SWIFT: HABALV22
Konts: LV22HABA0551030592257

Rekvizīti

+371 28 813 130
© Moget 2023. Visas tiesības ir aizsargātas.