Aicinām iepazīties ar mūsu kvalitatīva tualetes papīra klāstu. Vairumtirdzniecības cenas un operatīvā piegāde visā Latvijā

Tualetes papīrs par vairumtirdzniecības cenām ar piegādi visā Latvijā

Tualetes papīra izvēle šobrīd ir milzīga. Dažādi ražotāji piedāvā dažādas kvalitātes, tekstūras, krāsas un izmēra papīru. Pie mums ir plāšs klāsts un ir dažādas papīra produkcijas variācijas.

Tualetes papīra veidi

Tualetes papīra struktūru iedala vienslāņu, divslāņu un trīsslāņu. Vienslāņu ruļļos ir tikai viens papīra slānis. Šis papīrs ir ekonomiskāks, bet mazāk izturīgs un var ātrāk saplēsties.

Divslāņu papīru veido divas kopā salīmētas plānas papīra loksnes. Šis papīrs ir mīkstāks, izturīgāks, absorbējošāks, bet dārgāks nekā vienslāņu papīrs.

Trīsslāņu papīrs ir izgatavots no trim loksnēm, un tam raksturīgs īpašs mīkstums un lielāka izturība. Trīsslāņu ruļļi vislabāk absorbē mitrumu, taču tie ir visdārgākie.

Tualetes papīru pēc tā mīkstuma iedala mīkstajā, vidēji mīkstajā un cietajā tualetes papīrā. Mīksto tualetes papīru raksturo augsta kvalitāte, maiga tekstūra un lielāka uzsūktspēja. Cietais papīrs ir mazāk ērts lietošanā, bet ir lētāks.

Kā izdevīgi iegādāties tualetes papīru

Tualetes papīru var iegādāties ruļļos vairumā vai mazumtirdzniecībā. Pērkot vairumā, cena par produkcijas vienību ir krietni zemāka. Vairumtirdzniecības iepirkumi ir izdevīgi uzņēmumiem un organizācijām, kurām nepieciešami lieli tualetes papīra apjomi pastāvīgi. Mazumtirdzniecībā nopērkami ruļļi individuālā iepakojumā lietošanai mājās vai nelielā birojā.

Pievērsiet uzmanību metru skaitam vienā ruļlī. Izmantojiet tīmekļa vietnē pieejamos filtrus, lai iestatītu nepieciešamos parametrus un atrastu savām prasībām atbilstošu produktu.

Tualetes papīra izvēles kritēriji

Izvēloties tualetes papīru, jāpievērš uzmanība tā galvenajām īpašībām:

  • slāņu skaits;
  • blīvums;
  • struktūra;
  • ruļļa izmērs;
  • mitruma absorbcijas efektivitāte.
No tā tiešā veidā būs atkarīga produkcijas lietošanas ērtība. Kvalitatīvs mīksts tualetes papīrs nodrošinās komfortu un tīrību jums un jūsu tuviniekiem.
Борис - менеджер по продажам Intergaz

Neatradāt Jūs interesējošo preci?

Moget pārdošanas vadītājs
Artjoms Beškins
Mūsu preču klāsts strauji aug. Ja jūs interesē kāds konkrēts produkts, lūdzu, sazinieties ar mums un mēs pārbaudīsim, vai tas ir pieejams pie mums.
Zvaniet mums: 28 813 130

Biežāk uzdotie jautājumi

Produktu katalogs

Ātrās saites

SIA “LAT-SWISS”
Reģ.Nr: 40103407227
PVN reģ.nr: LV40103407227
Jur.adrese: Rīga, Ozolciema iela 20 k-1-36, LV-1058
Banka: A/S „Swedbank”,
SWIFT: HABALV22
Konts: LV22HABA0551030592257

Rekvizīti

+371 28 813 130
© Moget 2023. Visas tiesības ir aizsargātas.