Aicinām iepazīties ar mūsu kvalitatīvu galda salvešu klāstu. Vairumtirdzniecības cenas un operatīvā piegāde visā Latvijā.

Galda salvetes par vairumtirdzniecības cenām ar piegādi visā Latvijā

Galda salvetes kļuvušas par neatņemamu galda servēšanas sastāvdaļu ne tikai restorānos un kafejnīcās, bet arī mājās. Tās izmanto, lai ēdot noslaucītu rokas, noslaucīt lūpas, iztīrītu galda piederumus. Salvetes ļauj uzturēt tīrību un kārtību uz galda.

Galda salvetes standarti un izmēri

Galda salvešu standarta izmērs ir no 20x20 cm līdz 30x30 cm. Ēdināšanas iestādes izmanto arī lielāku formātu - līdz 40x40 cm.

Mūsu sortimentā salvetes ikdienas lietošanai un svinīgiem pasākumiem - kāzām, jubilejām, korporatīviem. Tās lieliski noderēs brokastu, pusdienu, vakariņu, tējas un jebkādu citu pasākumu servēšanai.

Mēs rūpējamies, lai piedāvāta produkcija atšķirtos ar izcilu kvalitāti, stilīgu dizainu un lietošanas ērtumu. Salvetes viegli sader kopā ar jebkuru interjeru un traukiem, ka arī izcili uzsūc mitrumu.

Galda salvetes formas

Var izcēlt biežāk sastopāmas galda salvešu formas:

  • Kvadrātveida
  • Taisnstūrveida
  • Ar noapaļotiem stūriem
Formas izvēle ir atkarīga no vēlmēm un mērķa.

Ikdienas lietošanai labāk izvēlēties baltas vai vienkrāsainas salvetes neitrālos toņos. Tās labi sader ar jebkuru interjeru un galda servējumu.

Svētkiem ir piemērotas salvetes ar rakstu, izšuvumu vai aplikāciju. Salvešu krāsu pieskaņojiet galdauta tonim. Pie mums var iegādāties papīra salvetes par vairumtirdzniecības cenām. Apskatiet mūsu izstrādājumu klāstu.
Борис - менеджер по продажам Intergaz

Neatradāt Jūs interesējošo preci?

Moget pārdošanas vadītājs
Artjoms Beškins
Mūsu preču klāsts strauji aug. Ja jūs interesē kāds konkrēts produkts, lūdzu, sazinieties ar mums un mēs pārbaudīsim, vai tas ir pieejams pie mums.
Zvaniet mums: 28 813 130

Biežāk uzdotie jautājumi

Produktu katalogs

Ātrās saites

SIA “LAT-SWISS”
Reģ.Nr: 40103407227
PVN reģ.nr: LV40103407227
Jur.adrese: Rīga, Ozolciema iela 20 k-1-36, LV-1058
Banka: A/S „Swedbank”,
SWIFT: HABALV22
Konts: LV22HABA0551030592257

Rekvizīti

+371 28 813 130
© Moget 2023. Visas tiesības ir aizsargātas.