Labākie papīra dvieļi virtuvei - ko izvēlēties

Mūsdienīga virtuve ir ne tikai vieta, kur gatavot ēdienu, bet arī komforta zona. Tāpēc nevar novērtēt parāk zemu papīra dvieļu izvēles nozīmi. To kvalitāte nosaka ne tikai tīrību jūsu virtuvē, bet arī jūsu noskaņojumu gatavošanas laikā.

Labu dvieļu galvenās īpašības

Papīra dvieļu izvēle virtuvei var likties ļoti vienkārša, taču, ja runa ir par kvalitāti, ir vērts pievērst uzmanību dažām svarīgam īpatnībām. Šīs īpašības nosaka, cik efektīvi un ekonomiski jūs varat izmantot dvieļus savā mājsaimniecībā.

 1. Biezums- jo biezāks dvielis, jo labāk tas uzsūc mitrumu. Biezi izstrādājumi arī ilgāk kalpo, jo bieži vien pietiek ar vienu loksni, lai noslaucītu izlijušu šķidrumu.
 2. Loksnes izmērs - lielas loksnes ir piemērotas lieliem noplūdes gadījumiem, savukārt mazas un ekonomiskas loksnes ir ideāli piemērotas ātrai darbībai, piemēram, roku noslaucīšanai.
 3. Mīkstums - kvalitatīvi dvieļi ne tikai labi uzsūc, bet arī nodrošina patīkamu taustes sajūtu. Mīkstums ir svarīgs, jo īpaši, ja jūs izmantojat dvieļus, lai noslaucītu rokas vai seju.

Paturot prātā iepriekš minētās īpašības, jūs varēsiet izdarīt pareizu izvēli un iegādāties produktu, kas jums vislabāk kalpos.

Top 3 papīra dvieļi Jūsu virtuvei

Aplūkosim vairākus papīra dvieļu variantus, kuru izmantošana ir ne tikai ekonomiska, bet arī ērta visdažādākajos apstākļos.

SOAVEX Lady

 • lieliska uzsūkšanās;
 • ekonomiskais patēriņš, pateicoties lielām loksnem;
 • ērts iepakojums.

Asciugotto Smart

 • ļoti mīksti taustei;
 • lieliski sadalās pēc utilizācijas;
 • izgatavoti no kvalitatīvām izejvielām.

SOAVEX Il Cartacucina

 • 3 slāņi maksimālai uzsūkšanai;
 • ideāli piemēroti jebkuriem kulinārijas uzdevumiem;
 • sīkas papīra lapiņās nepaliek uz rokām uzreiz pēc lietošanas.

Izvēloties papīra dvieļus virtuvei, ir vērts ņemt vērā arī savu dzīvesveidu un lietošanas paradumus. Ja daudz gatavojat un daudz laika pavadāt virtuvē, jums varētu būt nepieciešami dvieļi ar augstu absorbcijas spēju un ilgu lietošanas ilgumu. Savukārt, ja virtuve ir vieta, kur pavadāt ļoti maz laika, var pietikt ar parastiem dvieļiem.

Ir vērts arī atzīmēt, ka dažkārt zīmola nosaukums vai popularitāte ne vienmēr ir kvalitātes garantija. Bieži vien lēti un mazāk pazīstami zīmoli var piedāvāt tikpat labu produktu kā dārgāki analogi. Tāpēc vienmēr ir vērts uzticēties pieredzei un citu pircēju atsauksmēm, nevis tikai cenu zīmei vai reklāmai.

Noderīgi ieteikumi papīra dvieļu lietošanai virtuvē

Šie padomi ne tikai palīdzēs jums maksimāli pagarināt ruļļa kalpošanas laiku, bet arī nodrošinās, ka jūsu dvieļi tiek izmantoti pēc iespējas efektīvāk.

 • Maksimāli palieliniet absorbciju. Salieciet dvieli divās kārtās, lai palielinātu tā absorbcijas spēju. Tas ir īpaši noderīgi, ja uz galda vai grīdas izlijis šķidrums.
 • Netērējiet pārāk daudz. Paņemiet tikai tik daudz, cik jums patiešām nepieciešams. Daudzi dvieļi ir perforēti, lai būtu vieglāk atdalīt vienu loksni no otras.
 • Uzglabāt pieejamā vietā. Gatavojot vai uzkopjot, pārliecinieties, ka dvieļi vienmēr ir pa rokai. Laba vieta tiem ir pie galda vai pie izlietnes.

Turklāt izskatiet iespēju iegādāties papīra dvieļu turētāju. Tas ir ne tikai ērti, bet arī palīdz novērst nejaušu ruļļa atritināšanos vai tā krišanu. Pateicoties pareizai lietošanai un uzglabāšanai, varēsiet panākt maksimālu efektivitāti no katra ruļļa.

Papīra vai atkārtoti lietojamie dvieļi - kas labāk virtuvei

Abiem variantiem ir savas priekšrocības un trūkumi, un jūsu izvēle lielā mērā būs atkarīga no jūsu personīgajām vēlmēm un dzīvesveida. Nedaudz pastāstīsim par katra dvieļa veida galvenajiem plusiem un mīnusiem.

Papīra dvieļu priekšrocības

Šīs kategorijas produktu ērtums un funkcionalitāte padara produkciju praktiski neaizstājamus jebkurā virtuvē.

 1. Ērtība. Tie vienmēr ir pa rokai, gatavi lietošanai un tiem nav nepieciešama iepriekšēja sagatavošana.
 2. Higiēna. Lieliski piemēroti lietošanai gadījumos, kad nepieciešama maksimāla higiēna, jo jauno lapu varat lietot katru reizi un izvairīties no baktēriju izplatīšanās.
 3. Ātrdarbība. Ideāli piemērotas ātrai noplūžu vai citu negaidītu "negadījumu" novēršanai virtuvē.
 4. Vienkāršība utilizācijā. Pēc lietošanas nav nepieciešama papildu apkope, un to ir viegli izlietot.

Rezumējot, papīra dvieļi ir ātrs un higiēnisks risinājums ikdienas darbiem virtuvē.

Papīra dvieļu trūkumi

Neskatoties uz daudzajām priekšrocībām, papīra izstrādājumiem ir arī trūkumi, kas dažiem lietotājiem var būt ļoti būtiski.

 1. Ekoloģija. Neskatoties uz papīra pārstrādāšanas konteinieru esamību, lielākā daļa papīra dvieļu nonāk izgāztuvēs.
 2. Izmaksas. Ilgtermiņā tie var būt dārgāki nekā atkārtoti lietojamie dvieļi, jo regulāri tiek pirkti jauni ruļļi.
 3. Ierobežots kalpošanas laiks. Papīrs ir vienreizlietojāms, un tas nav paredzēts atkārtotai lietošanai.

Tāpēc, izvēloties papīra dvieļus, ir svarīgi ņemt vērā ne tikai to ērtumu, bet arī ietekmi uz vidi, ka arī uz jūsu maku.

Vairākkārt lietojamu dvieļu priekšrocības

Vairākkārt lietojami dvieļi vienmēr ir bijuši aktuāli, pateicoties to ilgmužībai un videi draudzīgumam.

 1. Videi draudzīgs. Vairākkārt lietojamie dvieļi samazina atkritumu daudzumu, jo tie ir atkārtoti lietojami.
 2. Ekonomija. Neskatoties uz sākotnējām izmaksām, ilgtermiņā tie ir lētāki.
 3. Daudzfunkcionalitāte. Tos var izmantot ne tikai kā dvieļus, bet arī kā salvetes, virtuves dūraiņus u. c.
 4. Materiālu dabiskums. Bieži vien ir izgatavoti no dabīgiem audumiem, kas ir draudzīgi ādai un videi.

Izvērtējot priekšrocības, var teikt, ka atkārtoti lietojami dvieļi ir ekonomiska un videi draudzīga izvēle mūsdienu virtuvē.

Vairākkārt lietojamu dvieļu trūkumi

Neskatoties uz to, ka atkārtoti lietojamie dvieļi ir videi draudzīgi un ekonomiski izdevīgi, to izvēlei ir vairāki trūkumi, kas jāņem vērā.

 1. Nepieciešamā apkope. Regulāri jāmazgā un jāžāvē, kas var sagādāt neērtības.
 2. Var būt baktēriju perēklis. Ja dvieļi netiek uzturēti tīri un netiek laicīgi mazgāti, pastāv liels baktēriju vairošanas risks.
 3. Aizņem daudz vietas. Atšķirībā no kompaktajiem ruļļiem tiem nepieciešams vairāk vietas glabāšanai.

Kvalitatīvu papīra dvieļu izvēle ir būtiska jūsu mājokļa komfortam un tīrībai. Ievērojot mūsu padomus un ieteikumus, jūs viegli atradīsiet ideālo jūsu virtuvei.

Ja Jums rodas kādi jautājumi par mūsu precēm vai nepieciešams veikt pasūtījumu, Jūs vienmēr varat ar mums sazināties zvanot pa tālruni +371 28 813 130 vai rakstīt uz e-pastu info@moget.lv

Priecāsimies atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēt pasūtījuma noformēšanā.

Produktu katalogs

Ātrās saites

SIA “LAT-SWISS”
Reģ.Nr: 40103407227
PVN reģ.nr: LV40103407227
Jur.adrese: Rīga, Ozolciema iela 20 k-1-36, LV-1058
Banka: A/S „Swedbank”,
SWIFT: HABALV22
Konts: LV22HABA0551030592257

Rekvizīti

+371 28 813 130
© Moget 2023. Visas tiesības ir aizsargātas.