Kā ietaupīt uz papīra dvieļiem priekš dispenseriem

Mūsdienu pasaulē, kur vides jautājumi kļūst arvien aktuālāki, paāugstināta uzmanība tiek pievērsta resursu efektīvai izmantošanai.

Viena no jomām, kur ikviens no mums var dot savu ieguldījumu vides saglabāšanā un vienlaikus ietaupīt līdzekļus, ir papīra dvieļu racionāla izmantošana dispenseros.

Šajā rakstā aplūkosim efektīvas stratēģijas un padomus papīra dvieļu izmantošanai, kā arī dalīsimies ar praktiskām idejām, kas palīdzēs ne tikai samazināt izdevumus, bet arī padarīt mūsu dzīvi videi draudzīgāku

Pieejiet dvieļu izmantošanas procesam racionālāk

Nepareiza vai pārmērīga lietošana rada nevajadzīgas izmaksas. Tāpēc viens no veidiem, kā ietaupīt naudu, ir nodrošināt racionālu dvieļu lietošanu.

Pareiza turētāju izvēle

Papīra dvieļu turētāju izvēle ir svarīga, lai ietaupītu naudu. Efektīvs dozators var ievērojami samazināt dvieļu patēriņu, vienlaikus nodrošinot ērtībau un higiēnu lietotājiem.

 1. Ietilpība un izmērs. Izvēlieties dozatoru, kas atbilst jūsu telpas vajadzībām. Pārāk liels dozators var aizņemt daudz vietas, savukārt pārāk mazs dozators prasīs biežāku papildīnašanu.
 2. Dozēšana. Daži dispenseri sniedz lietotājam iespēju izsniegt pa vienam dvielim, kas samazina patēriņu un novērš pārmērīgo lietošanu.
 3. Sensori. Mūsdienu dozatori var būt aprīkoti ar sensoriem, kas automātiski izsniedz noteiktu dvieļu skaitu. Tas ir ne tikai ekonomiski izdevīgi, bet arī higiēniski, jo tiek samazināts kontakts ar ierīci.
 4. Materiāls un izturība. Izvēloties dozatoru, ņemiet vērā tā materiālu un izgatavošanas kvalitāti. Uzticami dozatori kalpo ilgāk, tādējādi samazinot regulāras nomaiņas izmaksas.
 5. Viegla apkope. Dozatoram jābūt viegli kopjamam, lai vienkāršotu papildināšanu un tīrīšanu.

Izvēloties pareizo dozatoru, ir ne tikai jātaupa nauda, bet arī jānodrošina lietotāja ērtības un tīrība jūsu telpās. Rūpīga vajadzību analīze un dažādu dozatoru modeļu izvērtēšana palīdzēs nodrošināt jūsu uzņēmumam vai iestādei piemērotāko izvēli.

Ir vairāki ierīču modeļi, kurus vērts ieteikt:

 • Vialli;
 • Tork;
 • QuartzLine.

Pirms izvēles veikšanas, rūpīgi izpētiet piedāvātā aprīkojuma īpašības un funkcijas.

Darbinieku un apmeklētāju apmācība

Pareiza lietotāju uzvedība var ievērojami samazināt izmaksas.

 • Instrukcijas - bieži vien apmeklētāji vienkārši nav informēti par to, cik daudz papīra viņiem patiešām vajag. Vizuāli atgādinājumi var palīdzēt.
 • Sadarbība ar apkopējiem - pārliecinieties, vai jūsu personāls zina, kā pareizi papildināt dispenserus un kontrolēt to stāvokli.

Šīs vienkāršās vadlīnijas nedrīkst ignorēt. Sagatavošanas process neaizņem daudz laika, un rezultāts noteikti ir tā vērts.

Pirkums vairumtirdzniecības partijās: ietaupījums liela mērogā

Preču iegāde lielos daudzumos ir pārbaudīts veids, kā samazināt preču pāteriņu, tostarp papīra dvieļu izmaksas. Apjoma ekonomija var samazināt vienas vienības cenu, padarot pirkumus daudz izdevīgākus.

Piegādātāju izvēle

 1. Ilgtermiņa līgumi. Slēdzot līgumu uz ilgāku laiku, daudzas kompānijas piedāvā patīkamas atlaides. Šīs atlaides var kompensēt sākotnējās izmaksas ka arī nodrošināt regulāru un stabilu piegādi.
 2. Atsauksmes un reputācija. Izvēlieties uzņēmumu ar labu reputāciju. Uzticams partneris ilgtermiņā būs izdevīgāks, nodrošinot kvalitatīvas preces un savlaicīgu dvieļu piegādi vajadzīgajā daudzumā.

Ekonomiskie zīmoli

 1. Salīdziniet. Pērkot vairumā, izpētiet tirgu. Salīdziniet ne tikai cenas, bet arī dažādu zīmolu kvalitāti.
 2. Testēšana. Pasūtot nelielu partiju testēšanai, Jūs varēsiet noteikt, kurš zīmols labāk atbilst jūsu prasībām kvalitātes un cenas ziņā.
Tiem, kas pievērš uzmanību tādiem svarīgiem aspektiem kā cenas un vērtības attiecība, noteikti vajadzētu iepazīties ar šo papīra dvieļu kategoriju:

 • Vialli;
 • Tork;
 • QuartzLine.

Šī produkcija būs izdevīga pērkot un tai ir lieliska kvalitāte, kas ļaus pilnā mērā apmierināt visas lietotāju vajadzības.

Vajadzību plānošana un analīze

 1. Precīza plānošana. Analizējiet savas organizācijas ikmēneša vajadzības, lai saprastu, cik tieši papīra dvieļu jums nepieciešams. Pārpalikums var radīt neparedzētas glabāšanas izmaksas.
 2. Sezonalitāte. Ņemiet vērā sezonālās vajadzības. Piemēram, vasarā, kad darbinieku vai klientu varētu būt mazāk, vajadzība pēc dvieļiem samazināsies.

Izvēles elastība

 1. Akcijas un īpašie piedāvājumi. Vairumtirdzniecības piegādātāji bieži rīko izpārdošanas vai piedāvā īpašas atlaides. Ja pierakstīsieties to adresātu sarakstā vai regulāri sekot līdzi to tīmekļa vietnēm, varēsiet ietaupīt papildu līdzekļus.
 2. Alternatīvi piegādātāji. Dažādojot iepirkumu avotus, varat būt elastīgi un izvēlēties labākos piedāvājumus, ņemot vērā pašreizējos tirgus apstākļus.

Vairumtirdzniecības iepirkumi ir ne tikai veids, kā ietaupīt naudu, bet arī iespēja stratēģiski pārvaldīt uzņēmuma resursus. Pareiza plānošana, uzticamu partneru izvēle un elastība lēmumu pieņemšanā var ievērojami samazināt jūsu papīra dvieļu izmaksas.

Pāreja uz alternatīvām roku žāvēšanas tehnoloģijām

Pasaulē, kur inovācijām ir izšķiroša nozīme, ir izstrādātas dažādas roku žāvēšanas metodes, kas var būt alternatīva papīra dvieļiem. Pareizi lietojot, šīs metodes var samazināt izmaksas un būt videi draudzīgākas.

Elektriskie roku žāvētāji

Lai gan sākotnējie ieguldījumi žāvētājā var būt lieli, tā izmantošana samazina dvieļu, tīrīšanas un atkritumu izvešanas izmaksas. Ilgtermiņā tas ir izdevīgs ieguldījums.

Turklāt neaizmirstiet, ka elektriskie žāvētāji ļauj izvairīties no liela daudzuma izlietoto dvieļu izmešanas, kas ir ļoti labvēlīgi apkārtējāi videi.

Vairākkārt lietojami dvieļi

Dažos gadījumos var būt labs risinājums. Tomēr svarīgi atcerēties, ka iestādēs, kur nepieciešami augsti higiēnas ieverošanas standarti, jānodrošina nepārtraukta un pareiza vairākkārt lietojamo dvieļu apstrāde. Uzmanīga sekošana sanitārajām normām un regulāra un pareiza vairākkārt lietojamo dvieļu higiēniska apstrāde palīdzēs izvairīties no jebkādām problēmām.

Vairākkārt lietojamie dvieļi var kalpot gadiem ilgi, kas noteikti samazina izmaksas, taču neaizmirstiet, ka tie būs regulāri jāmazgā, lai nodrošinātu augstu higiēnas līmeni. Kas ir papildu izmaksas.

Ņemot vērā Jūsu biznesa specifiku, apmeklējamību u.t.t, varēsiet izdarīt pareizo izvēli un optimizēt Jūsu izmaksas.

Pārskatot mūsu pieeju tādam vienkāršam uzdevumam kā roku žāvēšana, var panākt ievērojamus ietaupījumus un pozitīvas pārmaiņas vides jomā. Esiet gatavi pielāgoties un meklēt jaunus veidus, kā risināt vecas problēmas.
Ja Jums rodas kādi jautājumi par mūsu precēm vai nepieciešams veikt pasūtījumu, Jūs vienmēr varat ar mums sazināties zvanot pa tālruni +371 28 813 130 vai rakstīt uz e-pastu info@moget.lv

Priecāsimies atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēt pasūtījuma noformēšanā.

Produktu katalogs

Ātrās saites

SIA “LAT-SWISS”
Reģ.Nr: 40103407227
PVN reģ.nr: LV40103407227
Jur.adrese: Rīga, Ozolciema iela 20 k-1-36, LV-1058
Banka: A/S „Swedbank”,
SWIFT: HABALV22
Konts: LV22HABA0551030592257

Rekvizīti

+371 28 813 130
© Moget 2023. Visas tiesības ir aizsargātas.