Personāla higiēna preces par vairumtirdzniecības cenām ar piegādi visā Latvijā

Pērciet personīgās higiēnas līdzekļus par par vairumtirdzniecības cenām ar piegādi visā Latvijā. Liela personīgās higiēnas līdzekļu izvēle par vairumtirdzniecības cenām.
Rūpes par savu veselību un higiēnu ir neatņemama katra cilvēka ikdienas dzīves sastāvdaļa. Mēs piedāvājam personīgās higiēnas līdzekļus, kas palīdzēs jums justies pārliecinoši un ērti katru dienu.

Mūsu galvenās produktu kategorijas ietver:

Mēs rūpīgi atlasām savus produktus, piedāvājot kvalitatīvus produktus no labi zināmiem un uzticamiem zīmoliem. Mūsu mērķis ir palīdzēt jums uzturēt augstu higiēnas līmeni ar kvalitatīviem un efektīviem produktiem.

  1. Mutes dobuma kopšanas līdzekļi: zobu pastas, zobu birstes, skalošanas līdzekļi un zobu diegi, jūsu zobu un smaganu ikdienas kopšanai un veselībai.
  2. Dezodoranti: efektīva aizsardzība pret sviedriem un nepatīkamu aromātu, kas nodrošina svaigumu visas dienas garumā.
  3. Sieviešu higiēnas līdzekļi: plašs klāsts, tostarp higiēniskie ieliktnīši, tamponi un intīmās higiēnas līdzekļi, kas nodrošina komfortu un aizsardzību.

Pie mums jūs atradīsiet plašu produktu klāstu.

Kāpēc izvēlēties tieši mūs?

Mēs novērtējam jūsu laiku un esam gatavi piedāvāt:

  • Plašs klāsts: Mēs piedāvājam plašu produktu klāstu, lai jūs varētu atrast visu nepieciešamo vienuviet.
  • Kvalitāte un drošība: Mūsu veikalā piedāvātie produkti ir rūpīgi pārbaudīti un sertificēti, nodrošinot drošību un kvalitāti.
  • Ērta iepirkšanās: Mūsu vietnē ir viegli saprotama meklēšanas un filtrēšanas sistēma, kas ļauj ātri izvēlēties vajadzīgo produktu.
  • Speciālistu konsultācijas: Ja, izvēloties produktus, jums rodas jautājumi, mūsu konsultanti vienmēr ir gatavi palīdzēt ar profesionālu padomu.

Mēs esam apņēmušies nodrošināt jums maksimālu komfortu un apmierinātību ar pirkumu, piedāvājot produktus, kas atbilst visaugstākajiem kvalitātes un veiktspējas standartiem. Jūsu veselība un labsajūta ir mūsu prioritāte.

Борис - менеджер по продажам Intergaz

Neatradāt Jūs interesējošo preci?

Moget pārdošanas vadītājs
Artjoms Beškins
Mūsu preču klāsts strauji aug. Ja jūs interesē kāds konkrēts produkts, lūdzu, sazinieties ar mums un mēs pārbaudīsim, vai tas ir pieejams pie mums.
Zvaniet mums: 28 813 130

Biežāk uzdotie jautājumi

Produktu katalogs

Ātrās saites

SIA “LAT-SWISS”
Reģ.Nr: 40103407227
PVN reģ.nr: LV40103407227
Jur.adrese: Rīga, Ozolciema iela 20 k-1-36, LV-1058
Banka: A/S „Swedbank”,
SWIFT: HABALV22
Konts: LV22HABA0551030592257

Rekvizīti

+371 28 813 130
© Moget 2023. Visas tiesības ir aizsargātas.