Aicinām iepazīties ar mūsu atkritumu maisu klāstu. Vairumtirdzniecības cenas un operatīvā piegāde visā Latvijā.

Atkritumu maisi par vairumtirdzniecības cenām ar piegādi visā Latvijā

Atkritumu maisi ir neaizstājams ikdienas dzīves un dažādu profesionālo darbību elements. Tie nodrošina ērtu un higiēnisku atkritumu uzglabāšanu un transportēšanu, veicinot tīrības un kārtības uzturēšanu.

Atkritumu maisu priekšrocības:

  1. Praktiskums: maisi ļauj ātri un viegli savākt un atbrīvoties no atkritumiem, tāpēc tie ir ērti lietojami gan mājsaimniecībās, gan komerciālos un rūpnieciskos nolūkos.
  2. Higiēniski: izgatavoti no izturīgiem materiāliem, tie novērš noplūdes un nepatīkamu smaku izplatīšanos, nodrošinot tīrību un higiēnu.
  3. Dažādība: Maisi ir pieejami dažādos izmēros un biezumos, kas ļauj atrast piemērotāko variantu jebkura veida atkritumiem - no viegliem sadzīves līdz smagiem būvniecības atkritumiem.
  4. Rentabilitāte: maisu izmantošana palīdz ietaupīt naudu uzkopšanas un atkritumu izvešanas darbiem, padarot šos procesus efektīvākus un mazāk darbietilpīgus.
  5. Videi draudzīgi: daudzi mūsdienu maisi ir izgatavoti no otrreizēji pārstrādātiem materiāliem, un tos var utilizēt ar minimālu ietekmi uz vidi.

Piemērošanas jomas:

  • Mājsaimniecībā: izmanto, lai savāktu sadzīves atkritumus, uzturētu mājokli tīru un atvieglotu atkritumu izmešanu.
  • Komerctelpās: birojos, restorānos, veikalos un citās komerciālās telpās maisi palīdz uzturēt kārtību un nodrošina savlaicīgu netīrumu izvešanu.
  • Rūpniecībā: Rūpnīcās tos izmanto rūpniecisko atkritumu savākšanai, atvieglojot to transportēšanu un iznīcināšanu.
  • Būvniecība: Remontdarbos un būvdarbos atkritumu maisi ir nepieciešami būvgružu un citu materiālu izvešanai.
  • Veselības aprūpes iestādes: Slimnīcas un klīnikas tos izmanto, lai droši savāktu un atbrīvotos no medicīnas atkritumiem, tostarp bioloģiskiem un ķīmiskiem materiāliem.

Atkritumu maisi ir svarīgs atkritumu apsaimniekošanas sistēmas elements, kas palīdz uzturēt tīrību un kārtību. To izmantošana padara atkritumu savākšanu un izvešanu ērtāku un higiēniskāku, nodrošinot sanitāro tīrību.

Борис - менеджер по продажам Intergaz

Neatradāt Jūs interesējošo preci?

Moget pārdošanas vadītājs
Artjoms Beškins
Mūsu preču klāsts strauji aug. Ja jūs interesē kāds konkrēts produkts, lūdzu, sazinieties ar mums un mēs pārbaudīsim, vai tas ir pieejams pie mums.
Zvaniet mums: 28 813 130

Biežāk uzdotie jautājumi

Produktu katalogs

Ātrās saites

SIA “LAT-SWISS”
Reģ.Nr: 40103407227
PVN reģ.nr: LV40103407227
Jur.adrese: Rīga, Ozolciema iela 20 k-1-36, LV-1058
Banka: A/S „Swedbank”,
SWIFT: HABALV22
Konts: LV22HABA0551030592257

Rekvizīti

+371 28 813 130
© Moget 2023. Visas tiesības ir aizsargātas.