Aicinām iepazīties ar mūsu atkritumu konteineru klāstu. Vairumtirdzniecības cenas un operatīvā piegāde visā Latvijā.

Atkritumu konteineri par vairumtirdzniecības cenām ar piegādi visā Latvijā

Atkritumu tvertnes ir galvenais atkritumu apsaimniekošanas sistēmas elements, kas paredzēts dažādu veidu atkritumu savākšanai, uzglabāšanai un transportēšanai. Tās tiek plaši izmantotas gan sadzīvē, gan komerciālā un rūpnieciskā vidē.

Atkritumu konteineru priekšrocības:

  1. Ietilpība: dažādas ietilpības atkritumu tvertnes ļauj savākt lielu atkritumu daudzumu, kas ir īpaši svarīgi daudzdzīvokļu namiem, birojiem un uzņēmumiem.
  2. Izturība : izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, tvertnes spēj izturēt ievērojamas slodzes, ir izturīgas pret mehāniskiem bojājumiem un vides ietekmi.
  3. Higiēniski: hermētiski vāki un īpašs dizains novērš nepatīkamu smaku izplatīšanos un atkritumu nokļūšanu ārpusē, nodrošinot tīrus un higiēniskus apstākļus.
  4. Viegli lietojamas: tās ir aprīkotas ar riteņiem, rokturiem un mehānismiem, kas atvieglo transportēšanu un iztukšošanu, padarot tās vienkārši un ērti lietojamas.
  5. Videi draudzīgi: modernās atkritumu tvertnes var būt izgatavotas no otrreizēji pārstrādātiem materiāliem, un tās ir paredzētas atkritumu dalītai vākšanai, tādējādi palīdzot uzlabot vides stāvokli.

Piemērošanas jomas:

  • Mājsaimniecībā: Tās tiek izmantotas sadzīves atkritumu savākšanai dzīvojamo ēku kompleksos un privātmājās, nodrošinot ērtības iedzīvotājiem un atkritumu apsaimniekošanas efektivitāti.
  • Komercobjekti: biroju ēkās, tirdzniecības centros, restorānos un citās komercplatībās atkritumu urnas palīdz uzturēt tīrību un savlaicīgi izvest uzkrātos atkritumus.
  • Rūpniecības objektos: Ražošanas uzņēmumos atkritumu tvertnes tiek izmantotas rūpniecisko atkritumu savākšanai un uzglabāšanai, atvieglojot to iznīcināšanu un pārstrādi.
  • Būvlaukumos: tie ir nepieciešami būvgružu un citu smago atkritumu savākšanai, nodrošinot tīrību un drošību darba vietā.
  • Sabiedriskās vietās: parkos, ielās un citās sabiedriskās vietās atkritumu urnas palīdz uzturēt vidi tīru un novērst piesārņojumu.

Atkritumu tvertnēm ir svarīga nozīme, lai uzturētu tīrību un kārtību dažādās mūsu dzīves jomās. To izmantošana veicina efektīvu atkritumu apsaimniekošanu, uzlabo sanitāros apstākļus un vides aizsardzību.

Борис - менеджер по продажам Intergaz

Neatradāt Jūs interesējošo preci?

Moget pārdošanas vadītājs
Artjoms Beškins
Mūsu preču klāsts strauji aug. Ja jūs interesē kāds konkrēts produkts, lūdzu, sazinieties ar mums un mēs pārbaudīsim, vai tas ir pieejams pie mums.
Zvaniet mums: 28 813 130

Biežāk uzdotie jautājumi

Produktu katalogs

Ātrās saites

SIA “LAT-SWISS”
Reģ.Nr: 40103407227
PVN reģ.nr: LV40103407227
Jur.adrese: Rīga, Ozolciema iela 20 k-1-36, LV-1058
Banka: A/S „Swedbank”,
SWIFT: HABALV22
Konts: LV22HABA0551030592257

Rekvizīti

+371 28 813 130
© Moget 2023. Visas tiesības ir aizsargātas.