Ar ko tīrīt grīdas vietās kur ir liela cilvēku plūsma

Vietās ar intensīvu cilvēku plūsmu, piemēram, tirdzniecības centros, lidostās un biroju ēkās, grīdas ir pakļautas aktīvai mehāniskai iedarbībai un piesārņojumam. Tāpēc pareiza grīdas seguma mazgāšanas līdzekļa izvēle ir svarīgs aspekts šī tipa telpu uzkopšanā. Aplūkosim dažus galvenos faktorus, kas jāņem vērā, izvēloties ķīmisko sastāvu:

 1. Ātra iedarbība - produktam ātri jātiek galā ar netīrumiem.
 2. Spēcīga formula - aktīvajām sastāvdaļām jābūt efektīvām un tam viegli jātiek galā ar noturīgiem traipiem.
 3. Drošība - produktam nevajadzētu saturēt agresīvas vielas, kas varētu bojāt grīdas virsmu vai izraisīt apmeklētāju alerģiskas reakcijas.

Parunāsim par spēcīgiem un drošiem tīrīšanas līdzekļiem grīdām iestādēs vai telpās, kuras regulāri apmekle liels cilvēku skaits.

Universāls

Universālie tīrīšanas līdzekļi ir labs un efektīvs risinājums tiem, kas vēlas ātri un efektīvi atbrīvoties no visa veida netīrumiem vietās ar intensīvu kustību.

Ērti, ka šīs kategorijas ķīmiskie līdzekļi ir piemēroti visu veidu grīdām, tostarp lamināta, parketa, flīžu un linoleja grīdām.

Turklāt, pateicoties īpašajai formulai, virsma tiek notīrīta no netīrumiem, traipiem un apavu pēdām, neatstājot svītras vai bojājumus.

Šīs ķīmijas izmantošanas priekšrocības ir acīmredzamas: tās palīdz ietaupīt personāla laiku un enerģiju, ļaujot ātri un efektīvi tīrīt jebkurā vidē.

Universālo mazgāšanas līdzekļu varianti

Koka grīdām

Koka segumi vietās ar intensīvu kustību prasa īpašu pieeju uzkopšanā. Tieši koka virsmām izstrādāto specializēto ķīmisko līdzekļu izvēle nodrošina delikātu attīrīšanu un pagarina grīdas seguma kalpošanas laiku. Šādi savienojumi ir speciāli izstrādāti, lai uzturētu parketa, lamināta un citu koka grīdu tīrību.

Šīs produktu kategorijas īpašības un priekšrocības ir saudzīga iedarbība uz koksni, dabiskās krāsas un struktūras saglabāšana, kā arī aizsardzība pret nodilumu un skrāpējumiem. Pateicoties sabalansētajam sastāvam un dabīgām sastāvdaļām, tiek garantēta efektīva traipu un netīrumu noņemšana, nekaitējot jutīgām koka virsmām.

Mazgāšanas līdzekļu izvēle koka grīdām

Akmens un keramikas grīdām

Šāda veida grīdas bieži vien ir pakļautas spēcīgam nolietojumam, un to tīrīšanai ir nepieciešama īpaša pieeja. Šai grīdas segumu grupai ir paredzēti specializēti mazgāšanas līdzekļi, kas atbilst visu veidu akmens virsmu - marmora, granīta vai flīžu - vajadzībām.

Viena no produktu galvenajām priekšrocībām ir spēja efektīvi noņemt dažādus netīrumus, nebojājot virsmu. Pateicoties to unikālajai formulai, kas izstrādāta, ņemot vērā akmens un keramikas materiālu ķīmiskās un fizikālās īpašības, šie šķidrumi un želejas garantē kvalitātīvu tīrīšanu un dabiskā grīdas spīduma saglabāšanu.

Turklāt specializētu tīrīšanas līdzekļu izmantošana nodrošina ilgtermiņa aizsardzību pret nodilumu un bojājumiem. Regulāra lietošana saglabā labu grīdu izskatu un pagarina to kalpošanas laiku.

Mazgāšanas līdzekļu izvēle akmens un keramikas grīdām

Paklājiem

Paklāju izmantošana intensivas kustības zonās var būt īsts izaicinājums uzkopšanas personālam. Tomēr ir risinājums tekstila virsmu dziļai tīrīšanai un to uzturēšanai.

Šie līdzekļi ir izstrādāti tā, lai efektīvi noņemtu netīrumus un traipus, nebojājot paklāja šķiedras. Tie ir piemēroti gan dabīgiem, gan sintētiskiem paklājiem un nodrošina ilgnoturīgu svaigumu un tīrību.

Viena no galvenajām šo tīrīšanas līdzekļu priekšrocībām ir to spēja ātri un viegli izšķīdināt netīrumus, traipus un citus piesārņojumus, kā arī novērst nepatīkamas smakas. Tās arī nodrošina aizsardzību pret atkārtotu piesārņojumu un saglabā spilgtas un dzīvas krāsas.

Pateicoties sabalansētam sastāvam, kura pamatā ir drošas sastāvdaļas, šādi produkti garantē dziļu paklāju tīrīšanu un svaigumu, neradot kairinājumu vai alerģiskas reakcijas.

Paklāju un paklāju tīrīšanas līdzekļu izvēle

Kāpēc ir svarīgi izvēlēties profesionālus grīdas tīrīšanas līdzekļus

Komercīpašumu īpašnieki zina, ka telpu uzturēšana tīrībā ir svarīgs aspekts, lai radītu mājīgu un patīkamu atmosfēru klientiem un darbiniekiem. Tomēr tīrību nav viegli uzturēt, īpaši attiecībā uz grīdas segumu - tas ir ikdienas darbs. Tāpēc profesionālu tīrīšanas līdzekļu izmantošana ir galvenais efektīvas tīrīšanas elements. Tikai profesionālas kvalitātes līdzekļi var garantēt izcilu tīrību un drošību, kā arī pagarināt jūsu grīdas segumu kalpošanas laiku.

Profesionālie tīrīšanas līdzekļi ir tie līdzekļi kam piemīt spēcīgāka formula nekā parastiem mājsaimniecības tīrīšanas līdzekļiem, kas ļauj tiem daudz efektīvāk cīnīties ar traipiem un visa veida virsmas piesārņojumu. Šādi līdzekļi satur aktīvās sastāvdaļas, kas ātri un bez atlikumiem izšķīdina dažādas izcelsmes netīrumus un traipus. Turklāt profesionālie tīrīšanas līdzekļi nebojā pārklājumu, bet tieši pretēji - palīdz ilgstoši saglabāt tā krāsu, struktūru un kvalitāti.

Kā pareizi un efektīvi lietot grīdas tīrīšanas līdzekļus

Lai panāktu maksimālu efektivitāti, ievērojiet šos vienkāršos noteikumus:

 1. Izmantojiet nepieciešamo līdzekļa daudzumu - nelietojiet pārāk daudz vai pārāk maz aktīvās vielas. Pietiek izvēlēties norādīto devu saskaņā ar instrukciju.
 2. Ja nepieciešams, sajauciet ķīmiju ar ūdeni.Daži līdzekļi prasa to koncentrācijas atšķaidīšanu pirms lietošanas.
 3. Uzklājiet līdzekli vienmērīgi – tieši vienmērīga uzklāšana nodrošina optimālu attīrīšanu.
 4. Dodiet laiku iedarboties – aktīvajām vielām nepieciešams laiks piesārņojuma iekļūšanai un sadalīšanai pirms noslaukšanas vai noskalošanas.
 5. Rūpīgi nomazgājiet virsmu - pēc sastāva lietošanas rūpīgi nomazgājiet grīdu ar ūdeni, lai noņemtu visas aktīvās sastāvdaļas.

Kā izvēlēties videi draudzīgu mazgāšanas līdzekli

Izvēloties grīdas ķīmiju, ir svarīgi ņemt vērā tās ietekmi uz vidi. Videi draudzīgi līdzekļi nodrošina augstu tīrīšanas spēju, neizmantojot ķīmiskās vielas, kas var kaitēt videi vai izraisīt alerģiskas reakcijas. Tie ir bioloģiski noārdāmi, nesatur fosfātus un hloru, tāpēc tos var droši lietot gan sadzīves, gan komerciālā vidē. Izvēloties videi draudzīgus produktus, pievērsiet uzmanību šādiem aspektiem:

 • Sertifikācija - dokumentu pieejamība, kas apliecina drošību un atbilstību vides standartiem.
 • Sastāvs - produktam jāsatur dabīgas sastāvdaļas un minimāls ķīmisko piedevu skaits.
 • Drošība - nav pieļaujams ādas kairinājums vai alerģijas.

Noderīgi piederumi grīdas kopšanai

Kvalitatīvs mazgāšanas līdzeklis ir efektīvas grīdas kopšanas pamats. Tomēr arī pareiza tīrīšanas inventāra izmantošana būtiski ietekmē tīrīšanas un virsmu kopšanas kvalitāti. Apskatīsim dažus piederumus, kas var atvieglot tīrīšanu un ievērojami uzlabot rezultātus:

 • Mikrošķiedras lupatiņas - nodrošina efektīvu tīrīšanu un novērš skrāpējumus.
 • Mopi grīdu un flīžu mazgāšanai ar mikrošķiedras mopa galviņu - ideāli piemēroti mitrai slaucīšanai, tie noņem netīrumus un putekļus bez svītrām un pēdām
 • Vienreizlietojamie cimdi - aizsargā rokas no saskares ar ķimijas un saglabā veselas un koptas rokas darba laikā.

Kā noteikt un novērst problemātiskās zonas uz grīdas

Dzīļi traipi, skrāpējumi vai nobrāzumi bieži parādās vietās, kur notiek intensīva satiksme. Lai efektīvi iztīrītu šīs problemātiskās vietas, ir nepieciešams noteikt traipu rašanās cēloni un izmantot atbilstošas ķīmiskās vielas un uzturēšanas metodes.

Lūk, daži padomi, kā noteikt un novērst problemātiskās zonas uz grīdas:

 1. Novērtējiet piesārņojuma pakāpi – nosakiet, kuri piesārņojuma veidi ir izplatītākie šajā zonā (piemēram, netīrumi, smiltis, tauki, krāsvielas).
 2. Izvēlieties pareizo līdzekli - izmantojiet mazgāšanas līdzekli, kas ir izstrādāts šāda veida netīrumu noņemšanai.
 3. Pielietojiet pareizu uzkopšanas tehniku – dažos gadījumos nepieciešamas speciālas uzkopšanas metodikas, piemēram, mehāniskā tīrīšana vai specializētas tehnikas piesaiste dziļākai attīrīšanai.
 4. Pasargājiet grīdu no atkārtotiem bojājumiem - pēc virsmas tīrīšanas problemātiskajās vietās var novietot paklājiņu pie ieejas, lai novērstu atkārotu piesarņojumu.

Ievērojot šos padomus un izmantojot kvalitatīvu mazgāšanas līdzekli, Jūs varat efektīvi novērst problemātiskās vietas zonās ar aktīvu kustību un vienmēr uzturēt tās ideālā stāvoklī.

Padomi, kā uzturēt grīdu tīrību

Šie padomi palīdzēs samazināt tīrīšanai patērēto laiku un pagarināt grīdas seguma kalpošanas laiku:

 1. Pastāvīga tīrīšana - regulāra tīrīšana palīdzēs novērst netīrumu uzkrāšanos un atvieglos to tīrīšanu.
 2. Izmantojiet paklājiņus pie ieejas – paklājiņi pie ieejas palīdzēs savākt netīrumus un putekļus, novēršot to izplatīšanos pa telpu.
 3. Optimizējiet tīrīšanas maršrutus - plānojiet tīrīšanas maršrutus, lai nodrošinātu efektīvu un ātru tīrīšanu.
 4. Veiciet zonas atzīmēšanu – nosakiet zonas ar paaugstinātu pārgājamību un veiciet papildu pasākumus virsmu kopšanai šajās vietās.
 5. Izvēlieties pareizos produktus - ir svarīgi iegādāties tos līdzekļus, kas ir piemēroti konkrētajam grīdas seguma veidam un netīrumu līmenim.

Šie padomi kopā ar kvalitatīviem tīrīšanas līdzekļiem palīdzēs uzturēt tīrību un paildzināt virsmu kalpošanas laiku vietās, kur ir liela un intensiva kustība. Efektīva tīrīšanas līdzekļu lietošana un pareiza kopšana regulāri mehāniski noslogotai virsmai palīdzēs radīt patīkamu atmosfēru telpā un uzturēt to izcilo stāvoklī.
Ja Jums rodas kādi jautājumi par mūsu precēm vai nepieciešams veikt pasūtījumu, Jūs vienmēr varat ar mums sazināties zvanot pa tālruni +371 28 813 130 vai rakstīt uz e-pastu info@moget.lv

Priecāsimies atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēt pasūtījuma noformēšanā.

Produktu katalogs

Ātrās saites

SIA “LAT-SWISS”
Reģ.Nr: 40103407227
PVN reģ.nr: LV40103407227
Jur.adrese: Rīga, Ozolciema iela 20 k-1-36, LV-1058
Banka: A/S „Swedbank”,
SWIFT: HABALV22
Konts: LV22HABA0551030592257

Rekvizīti

+371 28 813 130
© Moget 2023. Visas tiesības ir aizsargātas.