Ar ko profesionālie mazgāšanas līdzekļi atšķiras no sadzīves mazgāšanas līdzekļiem

No pirmā acu skatiena šķiet, ka starp sadzīves un profesionālajiem tīrīšanas līdzekļiem nav lielas atšķirības. Galu galā tie faktiski pilda vienu un to pašu funkciju - tīra netīrumus. Tomēr, iedziļinoties šajā tēmā, kļūst skaidrs, ka atšķirība tomēr pastāv.

Šajā raksta mēs centīsimies detalizēti atklāt visas nianses par profesionāliem līdzekļiem dažādu virsmu tīrīšanai un saprast, kā tie atšķiras no līdzekļiem ko izmanto mājas apstakļos.

Sarežģītāks un efektīvāks sastāvs

Profesionālie tīrīšanas līdzekļi satur vairāk aktīvo sastāvdaļu. Tas ļauj tiem efektīvāk noņemt dažāda veida netīrumus. Lūk, daži no komponentiem:

  1. Sulfāti - tie ir lielākās daļas profesionālo mazgāšanas līdzekļu pamatā, tie rada putas, kas nepieciešamas efektīvai tīrīšanai.
  2. Fermenti - pievienoti, lai izšķīdinātu olbaltumvielas un tauku piesārņojumu.
  3. Oksīdi - efektīvi likvidē minerālos piesārņojumus.

Arī sadzīves mazgāšanas līdzekļi var saturēt šīs sastāvdaļas, taču visbiežāk to koncentrācija ir daudz reiz zemāka.

Šeit ir piedāvāta augsta līmeņa profesionālo tīrīšanas līdzekļu līnija:


Šie līzekļi ir efektīvāki par vienkāršiem sadzīves variantiem, tie ir paredzēti sarežģītu netīrumu noņemšanai un ir lieliski piemēroti profesionālai tīrīšanai.

Noņem visa veida netīrumus no dažādām virsmām

Profesionālie tīrīšanas līdzekļi ir paredzēti īpašiem netīrumu un materiālu veidiem. Šajā ziņā tie būtiski atšķiras no mājsaimniecībā izmantojamiem līdzekļiem, kas parasti ir universāli.

  1. Logu un spoguļu mazgāšanas līdzekļi - līzdekļi paredzēti ne tikai gludās virsmas attīrīšanai, bet arī neatstāj švīkas uz tām.
  2. Paklājiem - ātri izšķīdina netīrumus un lieliski likvidē arī iesīkstējušus traipus.
  3. Mazgāšanas līdzekļi virtuvei- noņem taukus, noārda piedegušo ēdienu uz plīts u. tml.

Konkrēta profesionāla tīrīšanas līdzekļa specializācija ir svarīga priekšrocība. Piemēram, ne katrs mājsaimniecībā lietojamais līdzeklis var viegli un ātri tikt galā ar veciem tauku traipiem virtuvē, savukārt profesionālā ķīmija, kas īpaši izstrādāta šāda veida netīrumu noņemšanai, viegli notīrīs virsmu.

Drošība un biosadalīšanās

Svarīga atšķirība starp profesionāliem produktiem ir to drošības līmenis attiecībā uz vidi. Šī iemesla dēļ arvien vairāk ražotāju cenšas radīt produktus, kurus var klasificēt kā bioloģiski noārdāmus.

To cenšas panākt arī vienkāršu sadzīves mazgāšanas līdzekļu ražotāji, taču vairumā gadījumu bez bīstamu ķīmisko savienojumu klātbūtnes sastāvā tas nav iespējams, īpaši, ja runa ir par lētiem sastāviem.

Tajā pašā laikā par profesionālo ķīmiju dažādu virsmu tīrīšanai var teikt sekojošo:

  1. Minimāli ietekmē uz apkārtējo vidi - lielāko daļu profesionālo attīrīšanas līdzekļu ir izstrādāti tā, lai minimizētu to ietekmi uz ekoloģiju. Tie ir bioloģiski noārdāmai, un tas liecina, ka tie pilnībā izšķīst apkārtēja vidē un nekaitē tai.
  2. Augsta efektivitāte. Pateicoties augstajai aktīvo vielu koncentrācijai, tie viegli tiek galā ar smagākiem netīrumiem nekā mājsaimniecībā izmantojamie analogi.
  3. Profesionālie līdzekļi parasti ir izstrādāti darbam ar noteiktiem piesārņojuma vai materiālu tipiem, kas nodrošina dziļāku un efektīvāku attīrīšanu.
  4. Var izmantot kopā ar specializētu aprīkojumu. Daži preparāti ir īpaši izstrādāti lietošanai ar profesionālu tīrīšanas inventāru, kas vēl vairāk pastiprina to efektivitāti.

Sastāvs tiešām ir svarīgs. Jo, strādājot ar stipri iedarbīgiem līdzekļiem uz ķīmiju jutīgām virsmām, bez pienācīgas pieredzes jūs riskējat sabojāt segumu.

Cenas un kvalitātes attiecība

Profesionālos tīrīšanas līdzekļus parasti pārdod koncentrātu veidā. Tas nozīmē, ka viens iepakojums var kalpot daudz ilgāk nekā pudele ar parastu sadzīves mazgāšanas šķīdumu. Tādējādi, lai arī profesionālā līdzekļu sākotnējā vērtība varētu būt augstāka, ilgtermiņā tie var izrādīties ekonomiskāki.

Profesionālu mazgāšanas līdzekļu izvēles īpatnības

Pārdošanā var sastapt dažādu virsmu tipu attīrīšanai paredzētu šķidrumu un želeju masu, konkrētā produkta izvēle var būt atkarīga no vairākiem faktoriem.
Turpmāk sniegtie ieteikumi palīdzēs jums izvēlēties piemērotāko līdzekli.

Definējiet savas vajadzības

Pārdomājiet, ar kāda veida netīrumiem nepieciešams tikt galā. Dažādi produkti specializējas dažādu veidu netīrumu likvidēšanā, tāpēc, atbildot uz šo jautājumu, ievērojami sašaurināsiet savu meklēšanas loku.

Pievērsiet uzmanību sastāvam

Uzkopšanas līdzekļa sastāvā esošajām aktīvajām vielām ir galvenā loma. Augstāka aktīvo vielu koncentrācija parasti nozīmē lielāku efektivitāti.

Uzziniet vairāk par drošību un saderību

Pirms iegādes ir svarīgi pārbaudīt, cik videi draudzīgs un drošs ir konkrētais līdzeklis. Tas ir īpaši svarīgi, ja produktu plānojat izmantot lielos daudzumos.

Profesionālai tīrīšanai nepieciešama nopietna pieeja. Tālāk sniegtajam produktu sarakstam vajadzētu pilnībā apmierināt jūsu vajadzības:


Daži spēcīgi līdzekļi var nebūt saderīgi ar noteikta veida virsmām, tāpēc ir tik svarīgi pielāgot ķīmiju konkrētiem uzdevumiem un netīrumu veidiem.

Ņemiet vērā cenu un līdzekļa veidu

Profesionālie mazgāšanas līdzekļi var būt dārgāki nekā mājsaimniecībā lietojamie tīrīšanas līdzekļi, taču tie parasti ir arī koncentrētāki un ilgāk kalpo. Ņemiet vērā arī līdzekļa veidu - daži produkti tiek pārdoti kā koncentrāts, kas ir jāatšķaida, bet citi ir gatavi tūlītējai lietošanai.

Atcerieties, ka pareiza mazgāšanas līdzekļa izvēle palīdzēs ne tikai nodrošināt optimālu tīrību, bet arī pagarinās to virsmu un iekārtu kalpošanas laiku, uz kurām tās tiek izmantotas. Papildus vēl samazinās uzkopšanas laiku.

Kopsavilkums

Profesionālie mazgāšanas līdzekļi būtiski atšķiras no sadzīves mazgāšanas līdzekļiem pēc to specializācijas, sastāva, drošības un koncentrācijas. Tie ir paredzēti netīrumu tīrīšanai vissarežģītākajās situācijās, vienlaikus ievērojot ekoloģiskos standartus.

Mazgāšanas līdzekļi jāizvēlas, ņemot vērā konkrētos uzdevumus un tīrāmās telpas īpašības. Svarīga nozīme ir arī netīrumu veidam. Vienmēr ir izdevīgāk un uzticamāk izmantot profesionālu sastāvu, ja nepieciešams, piemēram, noņemt lielu traipu uz dārga paklāja. Šādā veidā jūs būsiet pārliecināts, ka nesabojāsiet šķiedras un ātri atbrīvosieties no netīrumiem.

Tajā pašā laikā mājsaimniecības līdzekļi ir labāk piemēroti vienkāršiem uzdevumiem uz tādām virsmām, kuras ir gandrīz neiespējami sabojāt.

Ja Jums rodas kādi jautājumi par mūsu precēm vai nepieciešams veikt pasūtījumu, Jūs vienmēr varat ar mums sazināties zvanot pa tālruni +371 28 813 130 vai rakstīt uz e-pastu info@moget.lv

Priecāsimies atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēt pasūtījuma noformēšanā.

Produktu katalogs

Ātrās saites

SIA “LAT-SWISS”
Reģ.Nr: 40103407227
PVN reģ.nr: LV40103407227
Jur.adrese: Rīga, Ozolciema iela 20 k-1-36, LV-1058
Banka: A/S „Swedbank”,
SWIFT: HABALV22
Konts: LV22HABA0551030592257

Rekvizīti

+371 28 813 130
© Moget 2023. Visas tiesības ir aizsargātas.