5 labākie kafejnīcu un restorānu tīrīšanas līdzekļi no eksperta

Higiēnas un tīrības kvalitātei kafejnīcās un restorānos ir izšķiroša nozīme, tā ietekme vai klientiem patiks apmeklēt jūsu iestādi. Profesionālie tīrīšanas līdzekļi jāizvēlas, pamatojoties uz ekspertu viedokļiem un ieteikumiem. Šajā materiālā aplūkojam 5 labākos tīrīšanas līdzekļus kafejnīcām un restorāniem, kurus iesaka Moget eksperti.

Mazgāšanas līdzekļu veidi kafejnīcām un restorāniem

Vispirms aplūkosim galvenos mazgāšanas līdzekļu veidus, kas tiek izmantoti, uzkopjot kafejnīcas un restorānus, kā arī minēsim vislabākos preču variantus, kas derēs tieši jums.

Šķidrie mazgāšanas līdzekļi

Šķidrie mazgāšanas līdzekļi - ideāli trauku, galdu, krēslu un citu virsmu mazgāšanai. Tos ir viegli noskalot un tiem ir laba tīrīšanas spēja.

Labākie produkti tirgū kategorijā "Šķidrie mazgāšanas līdzekļi restorāniem un kafejnīcām"

Suma Star Pur-Eco D1, 5L - Videi draudzīgs šķidrais mazgāšanas līdzeklis, kas nodrošina trauku, galdu un citu virsmu īpašu tīrību kafejnīcās un restorānos. Produkta pamatā ir dabiskas sastāvdaļas un bioloģiski noārdāmas vielas, kas padara to videi un cilvēkiem draudzīgu.

Cif Professional Extra Strong, 5L - Želejveida koncentrēts trauku mazgāšanas līdzeklis, kas ātri un efektīvi noņem taukus, pārtikas atlikumus un citus netīrumus. Mazgāšanas līdzeklis piemērots arī izlietņu, plīts un citu virtuves virsmu tīrīšanai. Pateicoties [Brand name] formulai, tas tiek galā ar netīrumiem pat pie zemas ūdens temperatūras.

Suma Multipurpose Cleaner D2.3, 1,4L - Ir universāls šķidrs tīrīšanas līdzeklis, kas piemērots dažādiem mērķiem Jūsu kafejnīcās un restorānos. To var izmantot trauku, galdu, krēslu, grīdu un citu virsmu tīrīšanai.[Brand name]- Tam piemīt patīkams aromāts, satur antibakteriālas sastāvdaļas, kas palīdz likvidēt baktērijas un mikrobus, nodrošinot augstu higiēnas līmeni.

Pulverveida mazgāšanas līdzekļi

Pulverveida mazgāšanas līdzekļi - izceļas ar augstu aktīvo vielu koncentrāciju un nodrošina iekļūšanu grūti pieejamās vietās. Tos izmanto virtuves iekārtu, vannas istabu un grīdu tīrīšanai.

Labākie produkti tirgū kategorijā "Pulverveida mazgāšanas līdzekļi restorāniem un kafejnīcām"

Pousbo Powerful Kitchen All-purpose Powder Cleaner - Ļoti efektīvs pulverveida mazgāšanas līdzeklis, kas speciāli izstrādāts lietošanai kafejnīcu un restorānu virtuvēs. Tas lieliski tiek galā ar tauku un citu netīrumu novēršanu uz virtuves iekārtām, piemēram, plītīm, griliem un izlietnēm. Pousbo Powerful Kitchen All-purpose Powder Cleaner nodrošina dziļu tīrīšanu, atstāj virsmas spīdīgas un bez pēdām.

Clorinaxx Bleaching Powder For Household & Kitchen Cleaning - Pulverveida mazgāšanas līdzeklis, kas izstrādāts speciāli grīdu tīrīšanai kafejnīcās, restorānos un citās sabiedriskās vietās. Līdzeklis efektīvi noņem traipus, netīrumus un putekļus no dažādiem grīdu tipiem, ieskaitot keramikas flīzes, linoleju un parketu. Clorinaxx Bleaching Powder For Household & Kitchen Cleaning piemīt antibakteriālas īpašības, kas palīdz uzturēt optimālu higiēnas līmeni telpās.

AspenClean Green Powder Cleaner SuperScrub  - Ekoloģisks pulverveida mazgāšanas līdzeklis, ko ražo, balstoties uz dabiskām un bioloģiski noārdāmām sastāvdaļām. Tas piemērots dažādu virsmu un iekārtu tīrīšanai kafejnīcās un restorānos, piemēram, izlietnēs, cepeškrāsnīs un plītīs. AspenClean Green Powder Cleaner SuperScrub nodrošina efektīvu cīņu ar netīrumiem, neizmantojot kaitīgas ķīmiskas vielas, kas padara to videi un cilvēkam drošu.

Tīrīšanas krēmi un pastas

Tīrīšanas krēmi un pastas - paredzēti, lai notīrītu pat noturīgākos netīrumus, piemēram, taukus un kaļķakmeni. Lieto virtuvē, kā arī vannas istabās.

Labākie produkti tirgū kategorijā "Tīrīšanas krēmi un pastas restorāniem un kafejnīcām"

Cif Professional Cream Lemon, 0,75L - Daudzfunkcionāls krēmveida tīrīšanas līdzeklis, kas efektīvi likvidē visizturīgākos netīrumus, piemēram, rūsas un kaļķakmens nogulsnes.Tas piemērots lietošanai uz dažādām virsmām kafejnīcās un restorānos, ieskaitot virtuves iekārtas, izlietnes, cepeškrāsnis un vannas istabas. [Brand name] nodrošina efektīvu tīrīšanu un neatstāj skrāpējumus uz apstrādātām virsmām.

Room Care R7, 0,5L - Ekoloģiska tīrīšanas pasta, kas izstrādāta, lai saudzīgi tiku vaļā no netīrumiem un piesārņojumiem no dažādām virsmām kafejnīcās un restorānos. Tā piemērota keramikas, stikla, metāla un plastmasas tīrīšanai, efektīvi noņem rūsas un tauku pēdas. [Brand name] satur dabiskas abrazīvās sastāvdaļas, kas nodrošina drošību videi un cilvēkam.

Cif Pro Multi Surface Polish, 0,4L - Pulēšanas krēms, kas ir ideāli piemērots, lai atjaunotu virsmu spīdumu un gludumu kafejnīcās un restorānos. To var izmantot darba virsmām, izlietnēm, hromētām detaļām un citiem interjera elementiem, kas pakļauti nolietojumam. [Brand name] nodrošina ilgnoturīgu aizsargpārklājumu, novēršot atkārtotu piesārņošanu un atvieglo turpmāko tīrīšanu.

Specializētie mazgāšanas līdzekļi

Specializēti tīrīšanas līdzekļi - paredzēti īpašiem netīrumu veidiem vai virsmām. Šādi mazgāšanas līdzekļi ir stikla tīrīšanas līdzekļi, antibakteriāli līdzekļi un dezodoranti.

Labākie produkti tirgū kategorijā "Specializētie mazgāšanas līdzekļi restorāniem un kafejnīcām"

Suma Cafe Clean C2.4, 2L - Specializēts tīrītājs, kas paredzēts kafejnīcās un restorānos izmantojamām kafijas mašīnām un kafijas automātiem. Tas efektīvi noņem taukus, kaļķakmeni un kafijas nosēdumus, pagarinot iekārtas kalpošanas laiku un saglabājot labu kafijas garšu. [Brand name] ir piemērots regulārai lietošanai un nodrošina efektīvu tīrīšanu pat grūti pieejamās vietās.

Suma Grill D9, 2L - Mazgāšanas līdzeklis, kas izstrādāts speciāli grilu un bārbekjū tīrīšanai kafejnīcās un restorānos. Tas lieliski tiek galā ar oglekļa nogulumu, tauku noņemšanu no restītēm un ēdiena gatavošanas virsmām. [Brand name] nodrošina gatavošanas procesa drošību un higiēniskumu, kā arī saglabā iekārtas izskatu.

Suma Multi D2, 2L - Specializēts tīrīšanas līdzeklis kafejnīcās un restorānos izmantotajiem galda piederumiem. Tas notīra traipus, pirkstu nospiedumus un citus netīrumus, atjaunojot galda piederumu virsmas spīdumu un gludumu.[Brand name] ir piemērots nerūsējošā tērauda, sudraba un citu metālu tīrīšanai, un to var lietot gan mazgājot ar rokām, gan trauku mazgājamā mašīnā.

Ekoloģiskie mazgāšanas līdzekļi

Ekoloģiskie mazgāšanas līdzekļi - videi un cilvēkam droši produkti uz dabisku sastāvdaļu pamata, kurus var izmantot dažādu virsmu un iekārtu tīrīšanai kafejnīcās un restorānos. Tie piedāvā alternatīvu tradicionālajiem ķīmiskajiem mazgāšanas līdzekļiem, samazinot negatīvo ietekmi uz vidi.

Labākie produkti tirgū kategorijā “Ekoloģiskie mazgāšanas līdzekļi restorāniem un kafejnīcām”

Room Care R2 Plus Pur-Eco -Ir videi draudzīgu mazgāšanas līdzekļu sērija, kas īpaši izstrādāta profesionālai lietošanai kafejnīcās un restorānos. [Brand name] piedāvā dažādus produktus trauku, virsmu un grīdu tīrīšanai, kuru pamatā ir augu un minerālvielu sastāvdaļas, kas nodrošina efektīvu tīrīšanu, neizmantojot ķīmiskās vielas.

Room Care R10 Plus Pur-Eco - Šis zīmols piedāvā ekoloģiskus mazgāšanas līdzekļus dažādu veidu virsmām un iekārtām kafejnīcās un restorānos. [Brand name] izmanto bioloģiski noārdāmas formulas, kuru pamatā ir augu izcelsmes sastāvdaļas, nodrošinot efektīvu tīrīšanu un rūpes par vidi.

Sure Descaler, 1L - Tas ir vēl viens ekoloģisks zīmols, kas piedāvā daudzveidīgus mazgāšanas līdzekļus kafejnīcām un restorāniem. [Brand name] produkti nesatur fosfātus, hloru, amonjaku un citas kaitīgas ķīmiskas vielas, bet ir balstīti uz dabīgām sastāvdaļām.

Kam vērts pievērst uzmanību, izvēloties mazgāšanas līdzekļus kafejnīcām un restorāniem

Izvēloties mazgāšanas līdzekļus kafejnīcām un restorāniem, jāpievērš uzmanība vairākiem galvenajiem faktoriem, kas nodrošinās optimālu tīrību, higiēnu un ilgtermiņa ietaupījumu.

Mērķis

Izvēlieties mazgāšanas līdzekļus, kas paredzēti konkrētām virsmām un iekārtām, piemēram, virtuves galdiem, traukiem, griliem un kafijas mašīnām. Specializētie līdzekļi nodrošinās efektīvāku un drošāku tīrīšanu.

Ka arī Jums noderēs papildus tīrīšanas inventārs, lai sasniegtu maksimāli kvalitatīvus rezultātus.

Ekoloģiskums

Izvēlieties mazgāšanas līdzekļus, kas tiek ražoti, balstoties uz dabiskām, bioloģiski noārdāmām sastāvdaļām, nesatur kaitīgas ķīmiskas vielas. Videi draudzīgi produkti ir droši personāla un apmeklētāju veselībai.

Efektivitāte

Pārliecinieties, ka izvēlētais mazgāšanas līdzeklis efektīvi likvidē dažāda veida netīrumus, piemēram, taukus, pārtikas atlikumus un kaļķakmeni. Labi izvēlēts mazgāšanas līdzeklis ietaupīs laiku un pūles tīrīšanas laikā.

Koncentrācija

Izvēlieties koncentrētus mazgāšanas līdzekļus, kurus var atšķaidīt ar ūdeni saskaņā ar ražotāja norādījumiem. Tas ļaus ietaupīt līdzekļa patēriņu un samazināt atkritumu daudzumu.

Antibakteriālās īpašības

Lai uzturētu augstu higiēnas līmeni kafejnīcās un restorānos, izvēlieties mazgāšanas līdzekļus ar antibakteriālām sastāvdaļām, kas iznīcina baktērijas un mikrobus.

Lietošanas drošība

Izvēlieties līdzekļus, kas ir droši lietošanai personālam un neizraisa alerģiskas reakcijas vai ādas kairinājumu. Rūpīgi izlasiet lietošanas instrukciju un ievērojiet ražotāja norādījumus.

Cenas-kvalitātes attiecība

Izvēlieties mazgāšanas līdzekļus ar optimālu cenas un kvalitātes attiecību, kas nodrošinās uzticamu tīrīšanu par saprātīgu cenu.

Apkoposim, kā labāk izvēlēties mazgāšanas līdzekļus kafejnīcām un restorāniem

Pareiza tīrīšanas līdzekļu izvēle kafejnīcām un restorāniem ir svarīgs higiēnas un tīrības uzturēšanas aspekts. Eksperta pieeja produktu izvēlei ne tikai nodrošinās komfortu apmeklētājiem un personālam, bet arī pagarinās aprīkojuma un virsmu kalpošanas laiku.

Šajā rakstā esam apskatījuši mazgāšanas līdzekļu veidus kafejnīcām un restorāniem, kā arī esam izcēluši labākos produktus katrā atsevišķā segmentā, kurus varat iegādāties, pateicoties kompānijai “Moget”. Izmantojiet tos, lai uzturētu lielisku higiēnas līmeni un nodrošinātu veiksmīgu biznesu. Vienmēr pievērsiet uzmanību produkcijas ekoloģiskumam un ievērojiet lietošanas norādījumus, lai garantētu maksimālu lietošanas efektivitāti un drošību.
Ja Jums rodas kādi jautājumi par mūsu precēm vai nepieciešams veikt pasūtījumu, Jūs vienmēr varat ar mums sazināties zvanot pa tālruni +371 28 813 130 vai rakstīt uz e-pastu info@moget.lv

Priecāsimies atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēt pasūtījuma noformēšanā.

Produktu katalogs

Ātrās saites

SIA “LAT-SWISS”
Reģ.Nr: 40103407227
PVN reģ.nr: LV40103407227
Jur.adrese: Rīga, Ozolciema iela 20 k-1-36, LV-1058
Banka: A/S „Swedbank”,
SWIFT: HABALV22
Konts: LV22HABA0551030592257

Rekvizīti

+371 28 813 130
© Moget 2023. Visas tiesības ir aizsargātas.